Skocz do zawartości
Ogar205

Częste zacinanie się po wgraniu 4.1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nigdy nie mogłem powiedzieć złego słowa na swojego Ace 2 na 2.3.6, nie wiem co mnie podkusiło ale postanowiłem wgrać nową aktualizację według jednego z poradników na forum. Najpierw wgrałem roma, który dodawał dodatkową pamięć ram, później tego drugiego (jak dobrze pamiętam to najpierw SER później XEO). Zrobiłem wszystko jak w instrukcji... Pierwsze wrażenia - całkiem spoko, telefon nabrał werwy, no ale po dłuższym użytkowaniu zaczęło się... BARDZO często zawiesza się między innymi przy oglądaniu filmów... Przycinki są nawet kilkuminutowe, a nawet czasami jest konieczność wyciągnięcia baterii. To samo dotyczy pisania SMSów czy ogólnie użytkowania klawiatury, zdążyłem wpisać całe zdanie, a literki wskakują po jakimś czasie, podczas słuchania muzyki również bywają przycinki.

Powiedzcie mi ludzie - Co zrobić? Jak oglądałem na YouTube filmiki z Galaxy Ace 2 to ludzie tam nawet GTA San Andreas wgrywają - i tutaj jest moje kolejne pytanie - Co on zrobił z tym telefonem, że San Andreas śmiga mu bez żadnych przycinek? Filmik:

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem, jutro zdam relację czy coś to dało czy też nie. Może mi jeszcze ktoś powiedzieć co zrobić, by na moim Ace 2 śmigało San Andreas jak u Pana na filmiku?

Edit: Pierwszy filmik na YouTube i już telefon zaczął się zacinać...

Kolejne propozycje?

Edytowane przez Ogar205

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zależy ci na na oryginalnym stocku to wgraj d-kernel oraz pureperformances, pamiętaj jednak ze stracisz gwarancje. Możesz też wgrac rom maxprzemo lub kyrillos oba te romy bazuja na 4.1.2. Przywrócenie gwarancji to moment wystarczy wgrac jb przez odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@Ogar205

Podstawowe pytanie ile masz pamięci Ram ? Na pewno 624 MB ?

Wykonałeś wipe data factory reset w recovery po wgraniu androida 4.1.2 ? Wgrywając programem Odin rom 4.1.2 XEO nie wykonuje się żadne wipe więc pozostają wszystkie śmieci na telefonie po androidzie 2.3.6 w partycji /data .

Wykonaj to wipe i zobacz ile masz dostępnej pamięci Ram .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe data factory reset byl robiony, ramu mam 624 wg. aplikacji RAM Booster. Innych opcji poza zmodowanymi Romami nie ma?

Dziś zaczął mi dzwonić ustawiony budzik z czarnym ekranem, znow brak reakcji na jakiekolwiek dzialania z mojej strony, pomoglo wyjecie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

Żeby działały takie gry jak GTA czy jakiś Asphalt albo coś tego typu, musi być wgrany jakiś custom ROM i żeby tym, bardziej działały płynniej, procesor może być podkręcony, więc ciężko będzie grać w takie gry na XEO/BTU/ITV ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myslicie, ze na tym co podal Kumatyka414 bedzie cos takiego smigalo? Troche sie boje bawic w modyfikowane romy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego sie boisz? Jak bedziesz robil wszystko wg instrukcji to nic sie nie stanie, czytaj uwaznie i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też walczyłem ze stabilnością systemu po wgraniu 4.1.2 xeo z większą ilością pamięci +full wipe , pomogło wgranie ze sklepu play nova lauchera - po wgraniu system chodzi szybko i bez zacięć , ale z ciekawości też wgram jak koledzy radzą wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi