Skocz do zawartości
Armen

HTC One - warto sprzedać?

Rekomendowane odpowiedzi

Armen

Witam,

Obecnie jestem posiadaczem HTC One od listopada. Był to mój wymarzony model od jakiegoś czasu i w końcu zaszalałem i sprawiłem go sobie. Zastanawiam się teraz czy się go nie pozbyć, bo wydaje mi się, że to ostatni dzwonek żebym mógł dostać za niego stosunkowo normalną cenę. Kupiłem go za 1700 zł nowego z simlockiem. Aktualnie nie ma simlocka i jest w pięknym stanie, jak nowy, z folią na wyświetlaczu, silikonem i kaburą dodatkowo. Ile mógłbym za niego dostać i co zamiast tego mógłbym sobie kupić? Nie znoszę Samsungów, LG i innych wynalazków. Kiedyś tylko Nokie. Aktualnie ze smartfonów kocham HTC, ewentualnie xperie mogą być. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

Ale kupiłeś telefon na handel czy żeby spełniał twoje potrzeby?

Jak na handel to słaby interes zrobiłeś, ale jeśli miał spełniać twoje potrzeby i nadal to robi to po co zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Armen

Kupiłem go, żeby tak jak mówisz, spełniał moje potrzeby. Był to mój wymarzony model. Na handel w życiu bym nie kupił za taki hays. Po co zmieniać? Chciałem po prostu zmianę na lepsze...ale z tego co się rozglądam, dużo lepszego smartfona spełniającego moje potrzeby chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyox

Ja zastanawiam sie nad sprzedaza mojego srebrnego i kupienia zlotego za doplata pare groszy. Gdyby one mial multiwindow to dlugo n od by nie bylo lepszego, poki co zostaje przy nim nawet jak wyjdzie "the all new htc one", tylko kolor bym zmienil:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gleni

Skoro nie znosisz Samsungów i LG (ja również) to na razie. jedynie lepsza jest Z1, ale One nie ma sensu sprzedawać. Jest to sprzęt z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qriozum

Bez SPAMowania proszę - to nie jarmark czy forum onetu lub gazety.

Tematem wątku jest rozważanie sprzedaży smartfonu HTC One, a nie flejm o wyższości smartfonu X od HTCOne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego nie zmieniaj go bo na nic lepszego go na pewno nie zmienisz na dzień dzisiejszy. Chyba, że sprzedasz i będziesz trzymał pół roku kase na coś co niedługo wyjdzie :)

Ja mam HTC One, a dziewczyna Xperie Z1 i oba są bardzo dobrze wykonane. Mi osobiście oczywiście bardziej odpowiada HTC. Wcześniej miałem "najlepszy telefon na rynku" LG G2 i sprzedałem go po tygodniu. Większej tandety w życiu nie widziałem. Byłby to rzeczywiście dobry telefon ale gdyby kosztował 300-400zł bo więcej wg mnie nie jest warty.

Pamiętaj, że parametry to nie wszystko, a jeśli ONE Ci odpowiada to go trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie tak agresywnie. Akurat i Sense i nakladka od sony sa dobrze zoptymalizowane.

Trzymajac sie tematu - Sprzedaj go tylko jezeli aparat jest dla Ciebie nie wystarczajacy, bo jest to dalej jeden z najlepszych smartfonow na rynku. Pod wzgledem wydajnosci dalej jest na wysokim poziomie, a niedlugo bedzie aktualizacja do Sense 6, ktora jakos jednak ten telefon odswiezy.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A odpowiadajac na pytanie to nie warto sprzedawac zwłaszcza jak jestes zadowolony,chyba ze masz nieograniczone fundusze to zmien na xperie z2

---------- Post dołączono o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Lub poczekaj na iphone z ekranem 4.7 lub 5.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Ja kilkanaście dni temu sprzedałem swojego czarnego One. Miałem go od lipca '13, ale trochę mi się znudził i aparat zawsze trochę odstawał od czołówki. Kupiłem nowego Lg G2 i zacząłem żałować.

Pierwsza rzecz, to wykonanie z plastiku - wiem, to rzecz gustu, ale ciężko się przestawić na coś takiego po aluminium. Druga rzecz, to brak boomsound - nawet nie zdawałem sobie sprawy jak się do tego przyzwyczaiłem, a dodatkowo takie rozmieszczenie głóśników jest bardzo praktyczne. W LG wystarczy podczas np. grania złapać telefon i bardzo łatwo zasłonić głośnik. Ale najgorsza jest nakładka, tandetna, ikony jak namalowane przez dziecko z przedszkola. Niby masa opcji kustomizacji, ale przez nakładkę coężko się z tego korzysta. Jedyną zaletą LG G2 jest super bateria wystarczająca na całe 2 dni (w One wieczorem miałem koło 25-30%,a w LG ~50%) i ekran na całej powierzchni.

Reasumując, jeśli nie znudził Ci się One, to nie zmieniaj. Poczekaj, jak ja na obniżkę cen Xperii Z2, One M8 lub ciekawie zapowiadającego się OnePlus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi