Skocz do zawartości
kacperek70

Galaxy i szybko rozładowująca się bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Niby bardzo mi się tablet podoba, ale jest coś, co mnie wkurza - to bateria.

Dwa razy mi się zdarzyło, że tablet pokazywał stan baterii na 60-70 procent, po czym po pół godzinie pojawiał się komunikat, że stan naładowania jest poniżej 3% i trzeba podłączyć ładowarkę.

Proszę o szybką pomoc, bo szykuję się do oddania go do serwisu...

Edytowane przez kacperek70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzaj, czy używając aplikacji nie włączasz także WIFI i GPS. Niektóre aplikacje tego wymagają. Jeżeli już musisz to po skończeniu wyłączaj te elementy i zamykaj aplikacje menadżerem zadań w zakładce pamięć. Dodatkowe pytanie czy nie jesteś na granicy zasięgu GSM. Żaden sprzęt długo nie pociągnie, jeżeli ma duże skoki obciążeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sprawdzaj, czy używając aplikacji nie włączasz także WIFI i GPS. Niektóre aplikacje tego wymagają. Jeżeli już musisz to po skończeniu wyłączaj te elementy i zamykaj aplikacje menadżerem zadań w zakładce pamięć. Dodatkowe pytanie czy nie jesteś na granicy zasięgu GSM. Żaden sprzęt długo nie pociągnie, jeżeli ma duże skoki obciążeń.

ja to wszystko rozumiem, ale ze stanu 60-70% do rozładowania w pół godziny??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ci sie to bedzie zdarzać to na gwarancje go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobną sytuację jak zabijam czas grając w Jawels. Gra potrafi zeżreć całą, naładowaną w 100% baterię w ciągu jednej godziny. Co ciekawe jest to jedyna aplikacja na moim tabie, która daje taki efekt.

Może więc jest to wina jakiejś aplikacji ns Twoim tabie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[...] Może więc jest to wina jakiejś aplikacji ns Twoim tabie.

Dokładnie o to mi chodziło. Tym bardziej, że bateria może mieć mniej w rzeczywistości niż to co obserwujesz na wskaźniku (->Ustawienia->O telefonie->Stan). Wypróbuj to co pisałem przez 1 dzień i zobacz efekt. Ja przy każdym użyciu staram się czyścić pamięć Menadżerem zadań, nie dzwonię ale internet i poczta często są w użyciu. Efekt spokojne 2 dni (dobry zasięg).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładnie o to mi chodziło. Tym bardziej, że bateria może mieć mniej w rzeczywistości niż to co obserwujesz na wskaźniku (->Ustawienia->O telefonie->Stan). Wypróbuj to co pisałem przez 1 dzień i zobacz efekt. Ja przy każdym użyciu staram się czyścić pamięć Menadżerem zadań, nie dzwonię ale internet i poczta często są w użyciu. Efekt spokojne 2 dni (dobry zasięg).

ok... spróbuję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
Galaxy i bateria[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jpskw

uzywasz oryginalnej ladowarki? u mnie przy wlaczonym automatycznym synchronizowaniu meila i czestym uzywaniu wifi i czasem gry to 3 dni spokojnie wytrzymuje. wczoraj nawet mialem 3,5 dnia i jeszcze 26% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uzywasz oryginalnej ladowarki?

a jakie znaczenie ma, czy się używa oryginalnej ładowarki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi