Skocz do zawartości
Gumis_sx

Kit Kat na Htc Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna stałem się posiadaczem Htc Sensation.

Wcześniej moją zabawką był SGS +.

Jednak htc którego miałem wcześniej Desire... przeważył o tym że wróciłem do HTC.

Miałem na nim androida 4.2 jak dobrze pamiętam.

Zauważyłem na forum xda że pojawiły się już jakieś romu 4.4.

Pytanie czy istnieje na chwilę obecną coś stabilnego i nadającego się do użytku codziennego.

Aktualny viper którego posiadam żre baterię jak głupi 15h niezbyt wytężającej pracy i mamy 10%.

Jakieś pomysły by wytrzynywał chociaż te 24h?

Jest jakiś w miarę stabilny 4.4?

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz aplikacje, które cały czas czuwają, a nie są Ci potrzebne, wyłącz automatyczną synchronizacje. Jest jeszcze niby opcja tryb oszczędności w szybkich ustawieniach, ale nie wiem na ile to wydłuża pracę baterii. Też przesiadłem się na najnowszego Vipersa i na początku bateria szła jak opętana, o 10 h mogłem pomarzyć. Po pewnym czasie trochę się ustabilizowało i wytrzymuje cały dzień co mi starcza, bo na wieczór jak ide spać to mając te 40 % i tak go podłączam na noc. Naładuję się i wyłącza ładowanie. Co do 4.4 to przychodzi mi tylko na myśl CyanogenMod 11. Sam go nie używałem, ale rozmawiałem z kolesiem, który go ma i sobie chwali. Nie restartuje się, nie ma bugów, tylko jakaś aplikacja starsza chyba nie działała. Pisał mi, że jeśli chciałbym CM od Albinomana, to poleca wgrać inny kernel, ale nie wiem dokładnie co jest z tamtym nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: patrykowy
    wykrzyk.png Proszę trzymać się dyskusji zawartej w tytule wątku.
    Rozmowy na temat konkretnych custom romów prowadzimy w tym dziale
    ROM'y & Modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [ROM][Android 4.4.2][HW VSYNC] CM11 with ION and 3.0 kernel [Mar 18, 2014] - xda-developers ten na pewno jest stabilny sam używam na co dzień lecz bateria przy grach czy internecie schodzi niesamowicie szybko viper s 5.0.0 trzymał stanowczo lepiej ale np. przez noc jak telefon leży jakieś 8-10h bateria potrafi spaść 1-2%, co do wydajności nie grałem w nic wymagającego to się nie wypowiem, w menu chodzi płynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni używam tego ROM'u który podał kolega wyżej. Ale faktycznie bateria jedzie jak porąbana!

Po podłączenia pada od PS3, to mam max. 3h (bez wifi).

Wcześniej używałem ROMu od Viper'a z Sense 5, na którym bateria z cały czas włączonym wifi wytrzymywała na luzie do nocy, a jeśli połaskawiłem się wyłączyć wifi, gps, i inne to dwa dni, ale na ostatku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi