Skocz do zawartości
luqash15

ROM OFFICIAL KOREAN 3.4.2-74-JST-84 Padnięty głośnik i powrót do starego romu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem. Najprawdopodobniej padł mi głośnik od rozmów a mam koreański ROM Official Froyo KR v3.4.2-74 released. Oddać z tym romem na pewno nie mogę na gwarancję więc muszę czekać na oficjalne froyo dla CE lub 2.1 jakiś update też dla centralnej europy czy jest jakiś inny sposób na powrót do romu np 2.51 czy 2.34? Ostatni mój rom 2.1 jaki miałem to niestety 2.59 i to był mój ogromny błąd.

Jeszcze jedno mam pytanko. Rom dla play to rozumiem, że to ten z CE bo z polski to tylko brandowane widziałem dla ery i orange.

Pozdrawiam.

P.S

telefon był z play brany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Wgraj Froyo 155. Zadzwoń do teleplanu i zapytaj czy im to nie przeszkadza - pewnie mają to gdzieś. :) Potem spokojnie oddasz w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz udalo mi się wgrać 2.51 przez nandroid i potem jeszcze 2.51boot przez rsd musiałem bo chcialem caly ten rom flashować ale niestety telefon wtedy nie chce sie uruchomić. Nie musze usuwać aplikacji superuser?

---------- Post dołączono o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

oddajac na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki powrót nie przywróci gwarancji, w serwisie zrobią flasza 2.51 i telefon nie odpadli w ogóle, lepiej już z froyo wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale po co maja robic znow flasha 2.51 skoro jest juz wgrany? to jak froyo by był i zapewne masz na mysli wersje 3.4.2-155-2 to juz nie beda probowac flashowac?

---------- Post dołączono o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

odpowie ktos? bo jutro chcialbym juz go oddac na gwarancje bo rozmowianie przez glosnomowiacy nie jest zbyt wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beda flashowac bo nie ma oficjalnego froyo dla europy...

Sent from Barebones-Defy using tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x