Skocz do zawartości
zibciu

[ROM][4.4.2] SlimSaber - n7000 - nieoficjany mod romów Slimkat

Rekomendowane odpowiedzi

zibciu

w romie jest podstawowy odtwarzacz muzyki - w katalogu system/app masz przecież music.apk. Ja osobiście i tak wywalam go jeszcze przed aktualizacją - wole inne odtwarzacze.

Co do bugów dotyczących odtwarzacza już pisaliśmy (przeczytaj jeszcze raz dokładnie pierwszy post tego tematu)- problem leży w odczycie plików z karty. Dotyczy to wszystkich kitkatów. Problem nadal nie został rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Umcyk

mam problrm z rootem...

na romie 4.3.2 mialem roota, mialem dostep do plikow systemowych... po aktualizacji do 4.4.2 rota nie mam...

po uruchomieniu superSU pojawia sie kumunikat: "Binaria SU musza byc zaktualizowane Kontynuowac?" jednak nie udaje sie aktualizacja...

o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

a włączyłeś w ogóle roota? w ustawienia -> opcje programistyczne -> Root access -> "apps and ADB"?

Jakbyś nie znalazł opcji programistycznych, musisz je tez uaktywnić:

ustawienia -> Informacje o telefonie a następnie 7 razy kliknąć Numer kompilacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pomaga skopiowanie muzyki na pamięć telefonu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na co? Jest tyle dobrych odtwarzaczy, które działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

kutan86. Zauważyłem, że po przeniesieniu mp3 na kartę wewnętrzną PlayerPro już się nie wywala. Czyli to chyba działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam i nie moge znalezc. Moze ktos pomoze. Czy na SlimSaberze jest mozliwosc wlaczenia multiwindow? Tak zeby dwie appki dzialaly na jednym ekranie. Bylo na stocku, tutaj tez by mi sie przydalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to możliwe w tym ROMie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Ja akurat się cieszę, że tego nie ma. Uważam funkcje za pamięciożerną. Zawsze można przytrzymać środkowy przycisk i przejść do jednej z ostatnich aplikacji. A w ustawieniach klawiszy zmienić Long press back na Kill app

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up - funkcja jest jak najbardziej potrzebna - czasami trzeba mieć dostęp do kilku aplikacji jednocześnie - na jednej coś robisz, na drugiej masz podgląd lub odczytujesz dane. Ciężko jest np. przepisać hasło 32 znaki, którego nie możesz skopiować (z jakiegoś powodu - np. masz je zapisane na zdjęciu). Przełączanie się pomiędzy aplikacjami jest w takim wypadku mocno upierdliwe (ile razy musisz się przełączyć, żeby przepisać całe hasło? Jak zapamiętasz takie: bogWotHyeQuoudyufmuOnipagteghag9 za pierwszym razem, to jadę do ciebie ze skrzynką browców :-P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi