Skocz do zawartości
zibciu

[ROM][4.4.2] SlimSaber - n7000 - nieoficjany mod romów Slimkat

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj bo jest wielu ludzi w kraju którzy za skrzynkę browców dowiezioną do domu Ci to wyrecytują jak inwokację :)

A funkcja jak dla mnie też jest użyteczna, spróbuj ROMu AryaMod, przerzuciłem się ze SlimKata i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jest lepszego w Arya? SlimSaber śmiga mi bez zarzutu, bateria dobrze trzyma, czego chcieć więcej. :) No oczywiście poza multiwindowem, o którym wspominaliśmy wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez długi czas siedziałem na SlimSaber, aż do momentu, kiedy PAC 4.4.2 zaczął być konkurencyjny.

SlimSaber to świetny ROM, ale PAC jest jeszcze lepszy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A co jest lepszego w Arya? SlimSaber śmiga mi bez zarzutu, bateria dobrze trzyma, czego chcieć więcej. :) No oczywiście poza multiwindowem, o którym wspominaliśmy wcześniej.

Arya to ROM oparty na Stocku, dlatego jest dla ludzi którzy cenią sobie Stockowe funkcję jak i aplikację :) W Slimie zdarzały mi się samoczynne restarty po jakimś czasie, a dość często podczas słuchania muzyki ta nagle się zawieszała i jedyną możliwością by dalej słuchać był restart telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

oczywiście, że były restarty - powód - słuchanie muzyki z karty SD.

Rozwiazanie - przerzucić mp3 na kartę wewnętrzną w telefonie (kilkakrotnie wałkowane)... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu
    Przez długi czas siedziałem na SlimSaber, aż do momentu, kiedy PAC 4.4.2 zaczął być konkurencyjny.

Cytując również czyjąś wypowiedź z innego forum:

Nie ma uniwersalnego, najlepszego ROMu dla wszystkich. Ten sam rom na różnych urządzeniach, z różnymi zainstalowanymi aplikacjami działa zgoła inaczej. Raz to jest rakieta a innym razem muli. Nawet u tej samej osoby dwa razy wgrany będzie działał inaczej.

Tak że jedyna metoda to samemu szukać, wygrywać ...

;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działanie ROM'u to inna sprawa. Mi bardziej chodziło o jego opcje, stopień polonizacji, układ ustawień, itp.

Ma np powiadomienia ekranu blokady, których mi brakowało na Slim'ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oczywiście, że były restarty - powód - słuchanie muzyki z karty SD.

Rozwiazanie - przerzucić mp3 na kartę wewnętrzną w telefonie (kilkakrotnie wałkowane)... ;)

Nie mam karty SD, cała muzyka jest w pamięci wewnętrznej telefonu, a i tak występowały częste problemy z muzyką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

hmmm - u mnie po przegraniu do pamięci wewn problemy ustapiły. Ale ja mam jeszcze kartę (może przy jej braku bug nadal występuje). Natomiast mam pytanie do The-Nata: Cyz w Romie PAC 4.4.2 jest możliwośc zdefiniowania back button jako "Kill all"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę poprosić link do polecanej wersji romu PAC?

oraz może opis co powinienem najpier instalowac/dezinstalować jesli mam aktualnie stockowy 4.1.2 XXLSZ z rootem i cwm PhilZ Touch 4 v.6.0.2.8

Mam rozumieć że na PACu bede mial samsungowe apki wykorzystujące rysik? a przede wszystkim notatnik?

Oraz zależy mi aby działał Callrecorder.

Powodem checi zmiany jest to, iż obecny system zaczął tak lagować, że czasami zadzwonienie do kogos jest niemożliwe, bo człowieka k**wica bierze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi