Skocz do zawartości
sordahon

Pamięc dostępna dla użytkownika (aplikacje itp.) na ROM z dzwonieniem

Rekomendowane odpowiedzi

O ale trafiłem :), ja jestem od NE uzależniony, używam od kilku lat, ale czas na większy ekran.

Jak NE wpływa na pamięć i co za tym idzie czy podczas navigacji nie ma problemu z rozmową przez słuchawkę?

Ile czasu tablet z NE będzie działać na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak NE wpływa na pamięć i co za tym idzie czy podczas navigacji nie ma problemu z rozmową przez słuchawkę?

Ile czasu tablet z NE będzie działać na baterii?

1. post-137780-14255744174781_thumb.png

ramu duzo też nie zżera

nie ma żadnego problemu - sluchawka BT dziala poprawnie - stara Nokii działa średnio ale ona działała już średnio od zawsze szczególnie z zasięgiem a druga słuchawka BT myphone z biedronki ostatnio kupiona działa zaskakująco dobrze (zasięg i cała reszta)

2. ważne jest to że tab nie grzeje się uzywając NE tak jak mój poprzedni smartphone wt19i

bateria na romie 131112 działa nawet dlugo (jak uzywany tab do oporu to z 6-7 godzin; czuwanie do 2 dni a nawet ciut więcej)

na trasach krótkich do 200 km nie ma problemu z baterią - powyżej 200km albo 2-3 godzin lepiej miec w zasięgu kabelek albo włączyc funkcje oszczędzania baterii w NE

nalezy pamiętać że jednoczesnie korzystając z NE i włączonego ekranu nie naładuje się baterii do 100% z ładowarki samochodwej (przynajmniej u mnie) - ale to chyba standard w wiekszości przypadków

pzdr

Edytowane przez redhead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na dopełnienie, jakiej karty microSD używasz? Chodzi mi o markę i oznaczenie, bo może to być istotne. Ja osobiście używam kart Sandisk.

PS.

Tablet zamówiony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualnie tej

AUSDH32GUICL10-RA1

A-Data AUSDH32GUICL10-RA1 - Ceneo.pl

ww (adata 32gb cl10) kupilem akurat w empiku z uwagi na pkt payback - takim sposobem zapłaciłem za nia cos koło 40 zł

od dwóch lat uzywam właściwie tylko kart Adata .....żadnych problemów z nimi nie mam więc oceniam je wysoko

=============

pamiętaj o tym że w tym tabie i na wiekszości romów do niego nie ma mozliwości/opcji przenoszenia apek na karte sd w standardowy sposób (jak widzisz na załączonym obrazku nie ma opcji przenieś na kartę sd)

ale to pewnie wiesz - mi to różnicy nie robi specjalnie (patrz wyżej) bo można inaczej

mozliwa jest jednakoż zamiana pamięci

http://forum.android.com.pl/f1115/oprogramie-do-lenovo-a3000-nieoficjalne-mody-jak-wgraae-375388/

czy na ruskich forach (np. tu Lenovo - 4PDA)

ale pojawiają się kolejne problemy typu ew. instalacja cwm czy zwykłe backupy przez TiB (mozna do chmury ale zawsze to jakies utrudnienie)

poza tym system pracuje jednak mniej stabilnie (w przyp zamiany pamięci) i zawsze moga pojawić się większe/mniejsze komplikacje

ososbiście testowałem sposób z linku wyżej (wówczas miałem na karcie 32gb i czystym systemie coś koło 28gb pamięci wewn.) i właśnie miałem wieksze/mniejsze problemy np. z baterią czy backupami

ale znowu - to że czegoś nie potrafię nie oznacza że nie mozna tego zrobić - zapewne mozna (ruskie pokazuja na forach że niemozliwe jest mozliwe)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, ale sam sobie poradziłem metodą prób i błędów, a z foldermount to naprawdę miałem coś dziwnego, tablet nie pojawiał się na kompie, pewnie przez to montowanie folderów,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foldermount to naprawdę miałem coś dziwnego, tablet nie pojawiał się na kompie, pewnie przez to montowanie folderów

jesli zrobisz wszystko poprawnie to nie ma bata - po prostu musi działać

post-137780-14255744301719_thumb.png

aktualnie mam z wiekszych gier to (ww gry winny zajmowac cos koło lekko licząc 4,5gb a tab ma tylko 4gb pamięci wewn .....zatem mozna? oczywiście że można)

+kilka mniejszych (hill climb, perry, angry i jakieś inne fruity itp itd) nie montowanych bo za małe i sensu nie ma

i nadal mam wolne 1,2 GB pamięci wewn. aktualnie ;)

foldermount to genialna apka

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=39178981

ponadto mozna zajrzec na ruskie fora dla wiekszego rozeznania jakby co ;)

Edytowane przez redhead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet dotarł do mnie.

Bateria rozładowana - podłączyłem do ładowarki i... nad ranem tablet sie nie odpala :(.

Krew mnie zalewa. Zgłosić uszkodzenie czy odesłać skoro kupiłem przez net (wiele razy u nich kupowałem i nigdy nie było takich przygód :( ) i mam 10 dni na zgłoszenie zwrotu bez podawania przyczyny? Tylko czy uszkodzony sprzęt łapie się pod ten przepis?

Co radzicie?

Sorki za offtop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi