Skocz do zawartości
omajkel

Android 4.4.2 KitKat firmware 14.3.A.0.681

Rekomendowane odpowiedzi

omajkel
    Z tego co wiem to chyba jeszcze nie wyszedł 4.4 dla jakiegokolwiek CE także to chyba nie jest oficjalny dla Polski.

Zgadza się aktualizacji dla CE jeszcze nie ma. Plik FTF, który za linkowałem jest dla Polski, screen z programu Xperia Update Checker.

post-153202-14255744163108_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to dlaczego w XUC jest update do 4.4.2 a w PCC nie ma nic...?

Próbowałem pobrac z xda Xperia Update Checker z linku: https://app.box.com/s/pztmskkguednmlk3hhhy i VIRUS Trojan...

Po drugie soft .681 w tym programie jest dostepny tylko na region NO - Norwegia... Także tego...

Edytowane przez rado084

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Nie wiem dlaczego nie ma, może telefony z pudełkowym softem mają inny CustNr np. dla CE1. CustNr zapisany jest w pliku bulid.prop w katalogu system. Mój telefon był wcześniej z rootowany, więc otworzyłem ten plik przez Root Explorera i zmieniłem CustNr na ten przeznaczony dla Polski wg XUC. Tak o to powstał plik FTF, który wyżej został zamieszczony.

Zmieniając CustNr można wgrać do telefonu FW z regionu jakiego tylko dusza zapragnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

Ten Kitkat na nasz telefon to nieporozumienie a zwłaszcza dla kogos kto lubi modyfikować. Ciężko coś zainstalować, mimo, że morduje się z tym od paru dni. Jedno działa, drugie nie i tak na zmianę. Na JB poustawiałem wszystkie swoje ulubione mody w 5 minut. Tu GemXposed wariuje, raz ustawia ikonki, raz wywala, loscscreen działa dziwnie bo dopiero po kilku próbach uruchamia aparat. Nie mogę zainstalować czarnej wersji SemcPhone i sam jeszcze nie wiem co wymienić z dolegliwości. Dziś rano okazało się, że smsy nie działają! Ręce opadają. Jak na razie muszę wrócić na JB bo chwilami brakuje mi cierpliwości No chyba, że ktoś to ponaprawia.

Po tych bojach czuje się tak jak wyglądam na tym moim avatarze.....:E

Edytowane przez 1kjan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Zawsze podziwiam tych, którzy rzucają się na pierwsza wersje nowego softu :) Można, jak ktoś ma jako drugi/trzeci telefon do zabawy, ale urządzenie do pracy musi działać, a nie robić za arenę beta testów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

Dobrze mówisz. Wracam na JB i poczekam na poprawki.:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to samo zrobilrm. Szczerze to nawet 4.3 ma bledy ale da sie wytrzymac... W tej chwili 4.4.2 to Szrot!

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mcp

A mi KitKat się podoba i wszystko działało jak trzeba, ale w JB bateria wieczorem pokazuje mi 60%, a na KK 20%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi PCC pokazało aktualizacje dla softu CE1 (miałem 4.3 wgrany z tego działu), wiec coś się wreszcie ruszyło w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest juz dostepny KitKat na Polske na Z1C przez PC Companion. Mozna ssac :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi