Skocz do zawartości
szymel00

MIUI v5 / 4.3.20 Multilanguage [ PL ] [ 4.1.2 JB] LG L7 - P700

Rekomendowane odpowiedzi

bart00

ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem :E, w pierwszym kroku musisz wrócić do v10 kdz tak jak pisał szymel dopiero potem dalsza część ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Ano właśnie to. Przeczytaj PIERWSZY POST DOKŁADNIE i zrób to co @szymel opisał bo później będziesz płakać że zasięgu nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Update

MIUI_V5_4.3.14__p700_signed_032114_130421

Naprawiono błędy poprzedniej wersji, instalacja tylko czysta jeśli ktoś miał poprzednią wersję ;)

Nie jest to może demon prędkości i niech nikt nie oczekuje po tej wersji torpedy, chociaż używa się miło, kolejne update będą optymalizowane pod odpowiednim kątem :DDD

Wrzuciłem poprawkę do tego samego update :)

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

system wygląda pięknie jednym słowem, w wolnej chwili na pewno sobie go przetestuje ale mam jedno pytanko... czy jak już będe mieć mium i zrobie sobie bakcup w cwm to potem już sobie moge bez problemu zmieniać backupy i wracać na 4.4 potem na miu itp ? wystarczą zwykłe wipy i zmiana basebadu? czy trzeba przed przywróceniem backupu 4.4 wrzucać soft v20 przez kdz czy też najpierw twój v20 przez cwm?

Ogólnie to szacun za ten rom bo pewnie sporo przy nim siedziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Nie mozesz - baseband ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

ale sam baseband przez cwm przeciez mozna dograć ; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Dzięki ogólnie bawię się z tym MIUI jakieś parę miesięcy, jeśli chodzi o backup to powinno działać normalnie, jedyny błąd/problem może być przy probie instalacji romu v20 z pliku zip, reszta customów powinna iść bez problemu.

Powrót na 4.4 powinien przebiec normalnie chociaż nie wracałem jeszcze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

spoko.. czyli teoretycznie nie instalować nic na miui tylko spokojnie przywracać sobie backupy..

czyli standardzik.. najwiecej roboty jest z zainstalowaniem a potem juz mozna sie bawic backupami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wgram to v10k to moge wtedy wgrac 4.4 przez recovery? Czy musze wgrywac v20?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Wytłumaczę wam dlaczego musi być wersja v10 - postaram się w miarę prosto to wytłumaczyć :).

W wersji 4.1.X jest inna struktura baz danych (czyt. sms, mms, kontakty i inne pierdoły) - jest przestarzała - co to oznacza dla usera? Ano to że po wrzuceniu v10 bedzie miał FC/pady apek (wszystkich). Ten soft bazuje na 4.1.2 stąd taka konieczność. Czy można przejść z 4.1.2 na 4.4.2?? Teoretycznie można - bazy się uaktualnią do wersji (struktury) najnowszej i tyle - ewentualnie może wystąpić parę FC które powinny ustąpić po 2-4 rebootach.

Mam nadzieję że wam tym rozjaśniłem troszkę sytuację.

W związku z tym że baza jest dość stara, postaram się w weekend zrobić nowy build CM10 - klepnij mi szymel tylko info dokladnie którą wersje chcesz (z dokładnością do CM10.X.Y) :)

pozdr

cr3pt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi