Skocz do zawartości
Gość kams

Wgrywanie ROMu Kyrillos 9.5, partycjonowanie karty SD, ustawienia SetCPU, CWM Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Susu69

A jaki soft ? po czym wystąpił błąd ??;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I5800XXJPF + Kyrillos 4.0. Ale już zainstalowałem czysty I5800XXJPF i FuguMod. Działa.

Zauważyłem, że po wgraniu FuguMod nie działają gry 3D. Czy da się z tym coś zrobić?

Edytowane przez wer1212

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi

Zauważyłem, że po wgraniu FuguMod nie działają gry 3D. Czy da się z tym coś zrobić?

A czy gry 3D kiedykolwiek działały?!

Mam na myśli, że nie były w ogóle grywalne.

Albo się cięły albo włączało się góra menu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DJ_LJA

Mam prośbę czy ktoś mógłby ściągnąć fugu moda 2.2 tego bez oc z xda i wysłać na inny serwer bo nie mogę pobierać z xda

link do tematu : [KERNEL] FuguMod 2.2 (jfs,ext2/3/4,reiserfs, overclock and more) - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawel
    Mam prośbę czy ktoś mógłby ściągnąć fugu moda 2.2 tego bez oc z xda i wysłać na inny serwer bo nie mogę pobierać z xda

link do tematu : [KERNEL] FuguMod 2.2 (jfs,ext2/3/4,reiserfs, overclock and more) - xda-developers

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy gry 3D kiedykolwiek działały?!

Mam na myśli, że nie były w ogóle grywalne.

Albo się cięły albo włączało się góra menu ;/

Teraz po wgraniu I5800XXJPF działa PES 2011- trochę zwolnione tempo ale grać się da i GT Racing Motor Academy - dość płynnie czasami lekka przycinka. A na FuguMod telefon widocznie działa szybciej ale włączając jakąkolwiek grę 3D pojawia się czarne tło a w tle muzyka (np. Cubes Free menu się wyświetla ale po naciśnięciu Play czarne tło ale gra "idzie" można to rozpoznać po dźwięku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze mi ktos wyjasnic dlaczego komputer w ogole nie widzi telefonu podpietego na usb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sylen
    Teraz po wgraniu I5800XXJPF działa PES 2011- trochę zwolnione tempo ale grać się da i GT Racing Motor Academy - dość płynnie czasami lekka przycinka. A na FuguMod telefon widocznie działa szybciej ale włączając jakąkolwiek grę 3D pojawia się czarne tło a w tle muzyka (np. Cubes Free menu się wyświetla ale po naciśnięciu Play czarne tło ale gra "idzie" można to rozpoznać po dźwięku).

Mam Fugu Mod'a + OC na 1300 + Kyrillos 3.3 + JIT i GT Racing Moto Academy działa płynnie, może nawet trochę lepiej niż na sofcie od Ery, PES 2011 podobnież. Pograłem też trochę w to całe Tap Tap Revenge (takie poniekąd 3D), ale jak zobaczyłem, że mam w propozycjach piosenek Biebera to odinstalowałem zaraz :P

Może to wina Twojego sprzętu? Albo wgrałeś "O jeden "MOD" za daleko"? :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie mam problem, jaki modowany rom bym nie wgrał to telefon się zatrzymuje na boot logo, raz przeleci muzyczka i poźniej co chwile ścina się boot sound.

Wgrywam spowrotem jpm i działa...

Jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A ja dochodze do punktu 17 tego poradnika robie wipe wyskakuje formatting data telefon sie zatrzymuje i nic sie nie dzieje, a jak zrobie bez wipe to mam to samo co pasta725

cytat: telefon się zatrzymuje na boot logo, raz przeleci muzyczka i poźniej co chwile ścina się boot sound.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi