Skocz do zawartości
Gość kams

Wgrywanie ROMu Kyrillos 9.5, partycjonowanie karty SD, ustawienia SetCPU, CWM Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Susu69

Już sekunda:D

chyba tylko na 4shared jest więc może tak plik ode mnie:D LINK :D

jeśli nie zadziała pisz na pw albo edytuj swój post żeby nie robić niepotrzebnego syfu

Edytowane przez Susu69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacina sie po kilku minutach przy wersji 3.3 i 4.0 :( czego to jest wina ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Witajcie!

Mam Kyrillosa 2.2 a chcę wgrać 3.3 przez Odina.

Mam włączone debugowanie, w odinie wszystko ustawione jak należy, sterowniki wgrane, no i wszystko jak należy ale problem jest taki że jak podpinam telefon pod usb w trybie download to po chwili wyskakuje że jedno z urządzeń nie zostało rozpoznane no i w odinie go nie widzi... wie ktoś jak to rozwiązać ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi
    Witajcie!

Mam Kyrillosa 2.2 a chcę wgrać 3.3 przez Odina.

Mam włączone debugowanie, w odinie wszystko ustawione jak należy, sterowniki wgrane, no i wszystko jak należy ale problem jest taki że jak podpinam telefon pod usb w trybie download to po chwili wyskakuje że jedno z urządzeń nie zostało rozpoznane no i w odinie go nie widzi... wie ktoś jak to rozwiązać ten problem ?

Sterowniki lub sterowniki ewentualnie mnie się tak robiło gdy miałem kernel FuguMod v2.2 BE.

Ale wystarczyło wyciągnąć wtyczkę i włożyć ponownie.

Jednak sterowniki są najpewniejszym źródłem awarii ;)

~~~~~~

W ogóle,

zauważyłem że kilka osób miało problem objawiający się nie możnością sfleszowania Kyrillos ROMu

przez niechęc telefonu do zrobienia WIPE DATA.

Uporał się ktoś z tym bo on nie dawna (czyt. teraz ;( ) mam ten sam problem i mnie irytuje.

Nie mogę zainstalowac żadnego Customa. Jest to smutne. Bardzo :(

POMOCY :rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Susu69

Proponuje zepsuć telefon(najlepiej spalić płytę gł) tak aby nie dał rady wejść w download i oddać na gwarancję. Jak w serwisie też go nie ruszą nie bd wiedzieli co się z nim stało i wymieniają płytę główną (ja tak miałem jak przerabiałem SE K770i na walkman'a xdd zapodali mi nawet nowy wyświetlacz :DD )

To taka inwazyjna metoda xd innej narazie nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi
    Proponuje zepsuć telefon(najlepiej spalić płytę gł) tak aby nie dał rady wejść w download i oddać na gwarancję. Jak w serwisie też go nie ruszą nie bd wiedzieli co się z nim stało i wymieniają płytę główną (ja tak miałem jak przerabiałem SE K770i na walkman'a xdd zapodali mi nawet nowy wyświetlacz :DD )

To taka inwazyjna metoda xd innej narazie nie mam :(

Susu świetny pomysł! Że też wcześniej na to nie wpadłem.

Jakieś idee jak można ładnie i sprawnie spalić płytę główną żeby nie było na mnie? :>

Nie no. Nie jestem aż takim desperatem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sylen
    W ogóle,

zauważyłem że kilka osób miało problem objawiający się nie możnością sfleszowania Kyrillos ROMu

przez niechęc telefonu do zrobienia WIPE DATA.

Uporał się ktoś z tym bo on nie dawna (czyt. teraz ;( ) mam ten sam problem i mnie irytuje.

Nie mogę zainstalowac żadnego Customa. Jest to smutne. Bardzo :(

POMOCY :rozpacz:

Ja miałem w poniedziałek ten problem. Nie chciał mi się zainstalować Titanium Backup (FC przy otwarciu) i CoPilot (update na FroYo) co mnie strasznie wkurzało, no i wymyśliłem, że zrobię "przywrócenie ustawień fabrycznych" (jeszcze z innych powodów, któych tu nie podam ;p). Po przywracaniu telefon nie chciał się załadować, wyskakiwało Recovery, ale telefon się wieszał na napisie Gt I5800 (tym przed ekranem bootowania). Wyjąłem baterię, wsadziłem, uruchomiłem ponownie, znowu Recovery, dałem mu wipe data/ factory (czy jakoś tak) i wyskoczyło mi w połowie Wipeowania jakiś czerwony komunikat, że coś tam srutututu.

Wkurzyłem się, wyjąłem baterię, odczekałem chwilę (z minutę?) wsadziłem ponownie, uruchomiłem w trybie download i wgrałem czystego I5800XXJPF (tego z 1 postu).

Uruchomił się :D

Po flashowaniu chwilę mu to zajęło (jakieś 5 minut), potem już na niego mogłem wgrywać inne ROMY. Aktualnie mam wgranego Kyrillos'a v3.3 (też długo się ładował - dłużej niż przy 1 wgrywaniu).

Mam nadzieję, że może trochę pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yorgi

Pewien ziomek z XDA dał mi jego rozwiązanie:

1. Flashujemy JPM

2. Gdy telefon sie zrestartuje natychmiast przechodziny do DOWNLOAD

3. Flash Kyrillos ROMu

Podejrzewam że problem występuje gdyż w Kyrillos ROMie nie ma datafs.rfs.

I jak sie czasem coś pochrzani z owym plikiem, przy re-fleszu Kyrillosa zaczynaja sie takie hece

gdyz chce sformatować cos czego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam natomiast pytanko do użytkowników czy ktoś spotkał się z poniższym komunikatem po restarcie:

zdjcie0051wv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi