Skocz do zawartości
Xavierous

ROM KitKat 4.4.2 [UNOFFICIAL] 1.3.2 AOSB Project-The End of The Line [MAR-12]

Rekomendowane odpowiedzi

To takie moje pytanie... Opłaca się przechodzić na ten ROM? Czy może jest on gorszy od innych dostępnych tu na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdanie oplaca sie przejsc na ten rom bo telefon jest duzo bardziej stabilny bateria dostaje nowe zycie i ogolnie jest przyjemny w obsludze ale niestety nie oferuje az tylu bajerow co np viperx takich jak np mrugajace podswietlenie klawiszy gdy dostanie sie sms czy cos chyba ze nie wiem gdzie to znalaesc ale to byla fajna funkcja ktorej mi brakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem i póki co zmiany z baterią nie zauważyłem, ale nic gorszego od maximusa czy revolutionary nie Zauważyłem. Wersja androida teraz juz 4.4.3.

---------- Post dołączono 10-06-14 o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano 09-06-14 o 19:00 ----------

Zauważyłem również że telefon szybciej się nagrzewa zarówno przy używaniu podczas ładowania jak i samego używania. Zna ktoś jakieś custom kernele które możnaby sflashować do tego romu i mogłyby coś na to poradzić? Lub wie ktoś gdzie znajdę jakąś listę, spis kernelów do naszego HOX'a i kiedy jaki można zastosować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pxpxpx

Dzisiaj tez flashowalem ten ROM i tez zauwazylem ze sie nagrzewa.. Wiem ze mozna wgrac kernel od fauxa, musisz poczytac jeszcze na xda ktore dokladnie podejda :) I mozesz mi jeszcze powiedziec czy da sie zmienic klawiature systemowa? W ogole nie mam znakow nad literami, musze przechodzic na znaki/symbole...

P.S. Jak chce wgrac kernel to flashuje boot, rom kernel i na koncu gapps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście, że da się zmienić klawiaturę. Ustawienia -> w osobistych Język , klawiatura, głos -> i tu widzisz jakie klawiatury masz zainstalowane, również sporo opcji do klawiatury googla jest, nie jest taka zła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapakowałem sobie KitKata, ale niestety, nie mogę się połączyć z WiFi. Wie ktoś może o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi