Skocz do zawartości
MOUSEEE

unroot htc one mini

Rekomendowane odpowiedzi

ok.mam recovery.mozna go wgrac jakos inaczej niz z cmd z kompa?wpisalem komende i pisze :

c:\Android>fastboot flash recovery recovery.img

< waiting for device >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Wejdź w tryb fastboot USB ( Power + Volume Down)

komendy z przedrostkiem:

adb-wpisujemy na włączonym telefonie + w recovery

fastboot- wpisujemy w trybie fastboot USB ( czyli musimy wejść w bootloader /fastboot ) ;)

Edytowane przez mutasek24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobione dzieki

:o:o:o:o

---------- Post dołączono o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

mam juz wgrane to recovery .pobralem ten update ,daje zainstaluj .tel sie wylącza ,pojawia sie obrazek jak instaluje update.dojdzie kreska do polowy i przerywa .wyskakuje czerwony trojkat z wykrzyknikiem w srodku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Nie wiem jaki miałeś Rom przed wrzuceniem obecnego ( i jak go flashowałeś) ale może być problem z wersją oprogramowania ( inna będziesz miał w telefonie-ustawienia/informacje o oprogramowaniu a inną w trybie bootloader -OS) sprawdź to... wejdź w tryb fastboot USB i wpisz: fastboot getvar all i zerknij na :

"version-main". jeśli będą się różniły z wersją w telefonie , będziesz musiał wyciągnąć plik z romu o nazwie boot.img i wrzucić na telefon ( fastboot Flash boot boot.img)- ale takie wiadomości powinny być zawarte w temacie romu - zerknij również

Edytowane przez mutasek24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ustawieniach mam wersje 3.10.401.4 a w bootloader 1.32.401.2

rom mialem oryginalny.zrobilem tylko root

version main 1.32.401.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Więc po co zmieniłeś Rom ( root dla OTA nie przeszkadza-chyba ze usunąłeś jakieś apki systemowe.). Ale to już przeszłość... teraz musisz wyciągnąć plik boot.img z romu ( tego który wygrałeś) ,wrzucić do folderu z plikami fastboot , telefon w tryb fastboot USB i komendą w CMD : fastboot flash boot boot.img wrzucić na telefon. Wtedy OTA powinna przejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie nie usuwałem nic .mialem roota na oryginalnym romie.juz nie pamietam jaka metoda go zrobilem.wyskoczyla aktualizacja ,pobralem ale nie dalo rady zainstalowac .myslalem ze root przeszkadza .chcialem usunac root .kolega delibear polecil mi zrobic s-off zmienic cid i wgrac [4.4.2][sense 5.5][3.10.401.4][stock] .wiec tak zrobilem ale aktualizacji OTA dalej nie moge zrobic

---------- Post dołączono o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

wgralem ten boot i tel sie włącza i wyłącza na okrągło .włączy się pokaze logo htc i wyłączy się.cały czas tak samo:|

---------- Post dołączono o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

kolega delibear proponował zmienić cid na HTC__032 .ja mam supercid cid-11111111 niby uniwersalny.ma to moze zwiazek z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Kolego i ty się dziwisz że OTA nie możesz zainstalować jak masz super cida... Wgraj na nowo Rom i zmień CID-a na 032 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok.rozumiem ze wgrac rom przez recovery..wchodze w recovery a tu obrazek tel i jakby cos instalowalo ale nie instaluje tylko sie wyłącza..przez cmd tez go moge flashowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Nie .Musisz wrzucić go tak samo jak wrzucałeś za pierwszym razem czyli wgrać custom recovery ( nie wiem przez jakie to wgrywałeś) postępuj dokładnie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi