Skocz do zawartości
MOUSEEE

unroot htc one mini

Rekomendowane odpowiedzi

cid zmieniam w cmd ? wpisac fastboot oem writecid htc_032 ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Tak pamietaj że HTC__032 z dużej litery ( cid musi miec 8 znaków wieć po HTC sa dwa podkreślenia). Rom już wrzuciłes ? postawiłeś go na nogi:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom wgrany,cid zmieniony,w bootloadre dalej mam wersje 1.32.401.2 a w info o oprogramowaniu 3.10.401.4.mam znowu wgrac boot.img z romu ?poprzednim razem sie loopowal caly czas

aha.i teraz sprawdzilem aktualizacje i wyskoczylo info ze stwierdzili ze mam zmienione oprogramowanie i nie mozna zrobic update.mam powrocic do oryginalnego oprogramowania.myslalem ze to jest oryginalne

a i nie moge wgrac oryginalnego recovery..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

A dlaczego nie możesz wrzucić recovery..jakiś bląd? Co do reszty to najlepiej gdybyś wrócił do oryginalnego romu "pudełkowego"...a jeszcze lepiej gdybyś znalazł RUU do twojego modelu ( chyba że nie ma?) to wtedy musisz prześledzić temat na temat tego romu w związku z OTA..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

c:\Android>fastboot flash recovery recovery.img

sending 'recovery' (9756 KB)... OKAY

writing 'recovery'... OKAY

a jak wchodze do recovery to jest obrazek tel a nad nim kolko ze strzalek cos w stylu znaczka "recycling" tylko ze strzalką w dol po srodku .po jakichs 5 sekundach tel sie resetuje

ok.poszukam "pudełkowego" albo ruu i sie odezwe.chyba ze ktos wie czy albo gdzie go znajde .

---------- Post dołączono 31-03-14 o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano 30-03-14 o 22:54 ----------

---------- Post dołączono o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

RUU_M4_UL_JB_50_Cingular_US_1.32.502.3_Radio_1.19.40d.00.14_10.20.40.4408L_release_333483_signed_2 narazie znalazlem tylko to

Edytowane przez MOUSEEE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bee!
    RUU_M4_UL_JB_50_Cingular_US_1.32.502.3_Radio_1.19. 40d.00.14_10.20.40.4408L_release_333483_signed_2 narazie znalazlem tylko to

Bo innego ku..a nie ma, 3 dni szukałem. Znajdziesz inne daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da sie przywrocic oryginalny rom z czyjegos nandroid backup ?czyli ktos np robi backup ,przesyla mi go i ja robie ....nie wiem co . moge w ten sposob wrocic do stockowego romu?

Edytowane przez MOUSEEE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Tak da sie. Musisz tylko poszukać backup z twoją wersją softu.... ( szkoda że przed zabawą w zmiany romu nie zrobiłeś tego...). Backup przywracasz z CWM lub TWRP z opcji "restore" ( co do umieszczenia backupu gdzie?, w jakim folderze? musisz doczytać ,bo w zależności od użycia CWM lub TWRP , scieżki dostępu mogą sie różnić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w bootloader mam wersje 1.32.401.2 a w info o oprogramowaniu 3.10.401.4 .ktora wersje softu mam szukac?

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Tą z wersji bootloader czyli 1.32.401.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi