Skocz do zawartości
Dikson

Pierwsze minuty z HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Dikson

Witam Wszystkich,

Otóż dostałem dzisiaj na imieniny HTC Magic i nie mam pojęcia jak go ogarnąć.

Próbowałem podłączyć do komputera ale też nie mogę z niewiadomych przyczyn.

Więc proszę tutejszych znawców o pomoc w poskromieniu tego potwora i powiedzcie mi jak się wyłącza połączenie z internetem (przez które co kilka minut wyskakuje mi komunikat "brak środków na koncie" i jakim programem mam go podłączyć do komputera. Z góry przepraszam za być może banalne i przygłupie pytania ale nie mam pojęcia jak się tym obsługiwać, a bardzo chciałbym się nauczyć

P.S. Czytałem, że trzeba pobrać jakiś program ANDroid żeby móc włączać i wyłączać internet. Podpowiedzcie co z tym wszystkim zrobić. :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Dikson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    waldo

O rany.... znowu ? Hehehehehe...

No dobra.

Po pierwsze - jak nie chcesz żeby sam się łączył i "ściągał" środki z konta, to poszukaj w markecie program APNDroid - ściągnij go i włącz. Zablokuje wszystkie połączenia poza WiFi.

Po drugie - niepotrzebny Ci żaden program do podłączenia z komputerem. Wpinasz go przez USB, na ekranie telefonu rozwijasz pasek powiadomień i wybierasz z listy "połączenie USB" i zatwierdzasz to. W tym momencie będziesz miał już dostęp do karty SD swojego telefonu.

To tak na szybko... a w wolnej chwili polecam dokładny przegląd instrukcji obsługi telefonu. Jeśli masz tylko skróconą, to wersję elektroniczną znajdziesz na stronie HTC, ewentualnie jest chyba na tym forum też gdzieś do ściągnięcia - sprawdź w Download.

Edytowane przez waldo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Wejdz w program Market na telefonie. Podaj swój login i hasło gmaila. Jak nie masz to utwórz. W wyszukiwarce wpisz APNDROID . Zainstaluj, go. Potem Odpal go w menu i zaznacz opcję disable. Tyle. A jak chcesz podłączyć do komputera to przeciągnij górny pasek do dołu i tam masz opcje aby komputer wykrywał to jako pamięć przenośną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dikson
    Wejdz w program Market na telefonie. Podaj swój login i hasło gmaila. Jak nie masz to utwórz. W wyszukiwarce wpisz APNDROID . Zainstaluj, go. Potem Odpal go w menu i zaznacz opcję disable. Tyle. A jak chcesz podłączyć do komputera to przeciągnij górny pasek do dołu i tam masz opcje aby komputer wykrywał to jako pamięć przenośną.

Ok, zrobiłem tak jak mówiliście. W markecie tworze sobie konto, lecz przy ładowaniu tego paska wyskakuje mi komunikat "brak połączenia sieciowego" i jak mam teraz coś zrobić w tym markecie skoro nie mam połączenia? aha i jeszcze co do tego połączenia z komputerem, nie mam żadnej opcji aby komputer wykrywał go jako pamięć przenośną. tylko ciągle te komunikaty o braku środków na koncie nic więcej. Co robić...?

Edytowane przez Dikson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    waldo

A połączenia pewnie nie masz dlatego, że nie masz kasy na koncie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Idzi pod jakiś horspot i podłącz się przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dikson

Dobra, śmignę kupić kartę za piątkę i zdam relacje jak już wszystko zrobię ;)

Puki co dzięki panowie życzę wesołych Świąt i fajnych prezentów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Gdyby ktoś mi dał jak tobie Magicka były by fajne:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dikson

Coś jest nie tak... Doładowałem konto a i tak nie mogę utworzyć konta na google.

Wyskakuje komunikat "nie można ustanowić z serwerem stabilnego połączenia transmisji danych" :( co jest panowie?

Już to rozkminiłem. do htc włożyłem sima na kartę i nie mam skonfigurowanego neta.

Czyli kolejny problem :/ Może wiecie jak to skonfigurować szybko? :D

Edytowane przez Dikson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    waldo

Nie miałem takiego przypadku. U mnie zadziałało bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi