Skocz do zawartości
ravenmag

[4.4.2] SlimKAT Stable & Weekly

Rekomendowane odpowiedzi

Kakej

Problem rozwiązany - wystarczyło przerzucić się na CyanogenModa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inv89
    Napisano (edytowane)

Rom szybki i stabilny nawet. Tylko jeden problem. Nie widzi mi karty sd ani w odtwarzaczu ani w aparacie. Jest na to jakis sposob? W exploratorze plikow wszystko wyglada ok

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalk 4

Dobra znalazlem rozwiazanie. Wystarczylo zainstalowac aplikacje sd maid. Wyczyscic karte z syfu. Nastepnie w ustawieniach odlaczyc karde sd i ppdlaczyc ponownie. Ppzniej restart i hula jak szalony. Czuje ze ten rom na dluzej zagosci na moim note

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez GRIZZLY1
    Nie piszemy posta pod postem. Zamiast tego używaj opcji @Edytuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

witam, nie moge zmieniać położenia aplikacji w siatce i nie moge zmienić sygnału dzwonka i powiadomień?

to normalne???

Edytowane przez Michał Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie:

czy tylko mi losowo zatrzymuje się odtwarzanie muzyki? Normalnie używam PowerAmpa, ale nie ważne jaki odtwarzacz, muzyka zostaje zastopowana i nie da się jej wznowić ani zamknąć aplikacji odtwarzacza. Z tego co się orientuję, ten problem jest powszechny i nikt nie wie jak mu zaradzić. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

Zgodnie z zachętą kolegi po 4 dniowej walce z moim Notkiem zdecydowałem się na podstawienie KitKata 4.4.2

Znalazłem projekt build 5 OFFICIAL 4078 i wczytałem ROM i GApssy AIO Build 5.2.

Nie wczytałem kernela bo nie do końca mogłem zdecydować się na podpowiedziany niżej.

Ogólnie po przeskoku z 4.12 zasuwa nieźle. Jest parę knotów ale to wina chyba fantazji autorów.

Podstawowym bólem jest apetyt na prąd. Przy normalnym użytkowaniu, 1-2 tel/godzinę WiFi okazjonalnie, BT czasem w połączeniu z PCtem.... ładowanie 3x na dobę !!

Nie wiem czy to przypadkiem nie jest winą starego kernela.

Oświećcie mnie proszę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś jest nie tak. Ja używam 4.4.2 i u mnie spokojnie tą dobę wytrzyma..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde....

No nie wiem co się dzieje.... bateria po wymianie ma ok 1 m-ca.

Po nocnym ładowaniu odpalam WiFi i np. pocztę... telefon gorący i bateria zjeżdża ze 30%... w ciągu 20 minut.

co to może być do cholery....!!!

Może coś nie tak z instalacją.....

Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Na SlimKat, ani na SlimSaber ........... Zmieniałeś ustawienia procesora?

Jakie ustawienia i czy są konieczne...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem, że nie działa wyjście audio po usb po wpięciu Notki do uchwytu samochodowego. Aktywowanie wyjścia audio przez menu advanced setting/device/stacja dokująca nie rozwiązuje problemu, podobnie jak zewnętrze appki przekierowujące dźwięk na poszczególne wyjścia. jakieś pomysły?

Slim Version

Slim-4.2.2.build.5.-OFFICIAL-4078

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stoval

Mam z tym romem problem - transfer plików przez USB wynosi w porywach 2MB/s - zarówno na wewnetrzną jak i zewnetrzną pamięć. Karta była testowana na FAT32 i exFAT. Do tego po paru minutach kopiowania telefon się zawiesza i trzeba wyjmować baterię. Pod TWRP transfer jest stabilny i szybki. Zetknął się z tym ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kusay

Szybkie pytanie:

czy tylko mi losowo zatrzymuje się odtwarzanie muzyki? Normalnie używam PowerAmpa, ale nie ważne jaki odtwarzacz, muzyka zostaje zastopowana i nie da się jej wznowić ani zamknąć aplikacji odtwarzacza. Z tego co się orientuję, ten problem jest powszechny i nikt nie wie jak mu zaradzić. Jakieś pomysły?

dokładnie tak jak kolega mam i ja, zauważyłem że tak się dzieje słuchając muzyki na przewodowych słuchawkach wpiętych w gniazdo jack, jak słucham przez bluetooth czy na głośniku to problemu nie ma.

Po zawieszeniu nie pomaga wyłączenie procesu bo dalej nie może odtwarzać muzyki, dopiero restart systemu pomaga. Ktoś jeszcze miał lub ma takie przypadki lub wie jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi