Skocz do zawartości
Jiayu Polska.PL

Do którego modelu Jiayu ma dodać język polski?

Do którego modelu inżynierowie Jiayu mają dodać język polski?  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. Do którego modelu inżynierowie Jiayu mają dodać język polski?

Rekomendowane odpowiedzi

witam właśnie czekam na dostawę G5 czy ten tel ma język polski ? i czy jest jakiś rom z jezykiem polskim ? wydaje mi się że chyba Miui V5 ale nie jestem pewny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratis
    Jestem bardzo ciekawy czy w ciagu dwoch tygodni pojawi sie oficjalny rom z jezykiem polskim :-) Duzo mowicie a malo robicie poki co

Na razie cisza z Jiayu Polska minęło już trochę czasu i nadal cisza i z Warszawy i z Bielska Białej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakas błazenada. Łacznie z tą ankietą. Do jakiego telefonu dodać, a do jakich nie dodać? Chyba jak się wchodzi na rynek to z językiem lokalnym dla całej oferty (?) No chyba, że to ankieta z ukrytym przesłaniem "jaki model mamy sprzedawać w Polsce?" bo tylko do jednego zrobimy język PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy. Obiecaliśmy, że oprogramowanie pojawi się w ciągu dwóch tygodni od daty zakończenia ankiety

tj. 26 marca 2014. Dwa tygodnie mijają dziś i tak jak obiecaliśmy - oprogramowanie się pojawi.

Nie ma tu żadnego ukrytego przesłania...

Język lokalny będzie dla całej oferty nowych telefonów, w ankiecie pytaliśmy o stare modele, których

nie będziemy mieli w ofercie. Miał to być ukłon w stosunku do obecnych użytkowników...

---------- Post dołączono o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Oprogramowanie do G4L i G4H dostępne jest pod poniższym linkiem:

https://www.dropbox.com/s/1kx6dpu6bpjqpbo/MP_mt89_v8_g4hw_jyt_jb2_sw_mul_20140327-184130_yanlinyan_PC_jiayupolska.pl.zip

Zapraszamy do pobierania! :)

Prace nad G4HG, czyli Advanced trwają.

Edytowane przez Jiayu Polska.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do jakiego modelu to oprogramowanie g4?

jeżeli g4 to do którego 1gb czy 2gb ram?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma to znaczenia. Równie dobrze może pasować do obu wersji G4 Advanced (G4T) a precyzując to do wszystkich modeli G4 z procesorem MTK6589(T)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pasuje do G4 basic. Czyli MT6589(T) z pamięcią 1GB RAM (niezależnie od wielkości baterii - 1800mh lub 3000mAh). Pozdrawiamy ;)

Edytowane przez Jiayu Polska.PL
    Poprawka w oznaczeniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xenu

A do g3t też można wersję PL? I jeszcze mały offtop, 'ponoć' mtk wyda w ciągu miesiąca androida 4.4 dla 6589 wzwyż. Jeżeli będzie to prawda, to czy Jiayu wyda nowsze oprogramowanie dla swoich telefonów? Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratis

Znalazłem starsze wersje tego romu na oficjalnej stronie Jiayu i mam takie pytanie czemu producent zaznaczy wielkości baterii czyżby one czymś się różniły ??

Zaawansowane JYG4: JIAYU smart phone News2-1-103 z numerem kompilacji: 20130815-182836.

Podstawowe JYG4 z 1800 mAh: JIAYU smart phone News2-1-102 z numerem kompilacji: 20130822-092045.

Podstawowe JYG4 z 3000 mAh bateria: JIAYU smart phone News2-1-100 z numerem kompilacji: 20130819-085550.

Na forum 4pda znalazłem informację że romy się różnią w każdym innym modelu przykład:

*Jiayu G4 Basic 1G/4G/1850 mAH -

G4L

*Jiayu G4 Basic 1G/4G/3000 mAH -

G4H

*Jiayu G4 Advanced 2G/32G/3000mAH -

G4HG

czyli może być tak że tel sie uruchomi ale nie wykorzysta np 2gb ram jeśli rom będzie dla tel z 1gb ramem??

@Jiayu_Polska

Dodajcie ten rom do działu G4 wraz z opisem oraz Screenshots ROM;u

Edytowane przez gratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x