Skocz do zawartości
maszkara72

Najlepsze przeglądarki internetowe dla note 8".Plusy i minusy ich działania.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Otwieram wątek dla przeglądarek dla note 8".Będziemy dzielić się informacjami,które najlepiej działają.Jak i również problemy związane z ich użytkowaniem.No i może opiszę mój mały problem.Używam zarówno stockowej,jak i drugiej habbit browser.Gdy przeglądam strony i chcę wrócić do poprzedniej strony,czasami muszę dwa razy kliknąć strzałką,żeby ten powrót był udany,jeśli kliknę jeden raz nie cofa mi,a pozostaje na bieżącej stronie..Występuje to np;na stronach tego forum,czy też innych,ale nie na wszystkich,Na innych wystarczy raz kliknąć,aby powrócić do poprzedniej.Natomiast na chrome tego problemu nie ma.Chcąć powrócić wystarczy raz przycisnąć i normalnie wraca.Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Błąd w aplikacji? Ja używam chrome'a na kompie, tablecie i telefonie. Wszędzie dostęp do zakładek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na chromie nie można ustawić wielkości czcionki,a ta co jest to jest dla mnie za mała.A z tym powrotem do poprzedniej strony to sprawdzałem również na boat browser,delphinie i jeszcze paru innych z google play.Nie wiem dlaczego tak się dzieje?Na niektórych portalach wystarczy raz wcisnąć strzałkę i cofa do poprzedniej do poprzedniej strony,a na innych zamiast cofnąć pozostaje na bieżącej stronie,dopiero jak drugi raz wcisnę to wtedy wraca na poprzednią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Zobacz czy Maxthon ma zmienianie czcionki i czy przypadnie Ci do gustu. Przeglądarka jest świetna tylko nie synchronizuje haseł a mi to jest potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maxthon również testowałem,zresztą sprawdzałem około 20 przeglądarek,może nawet więcej.Tą co mam czyli,,habbit browser'' mam bardzo dużo możliwości ustawień,żadna inna tyle nie ma.Dla mnie liczą się dwie rzeczy;oprócz ustawienia wielkości czcionki,również ustawienia minimalnej wielkości podobnie jak w stockowej.I druga sprawa to całkowicie cały ekran przeznaczony na wyświetlanie stron.Czyli bez żadnych czarnych pasków na górze,czy tym bardziej wyświetlanie status bar,czy tym podobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i mój problem zniknął po aktualizacji do 4.4.2 jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Teraz na przeglądarce wszystkie strony powracają do poprzedniej tak jak trzeba.Super...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejw323

Ja używam firefoxa. Prosty interface i możliwość blokowania reklam. Na firefoxie śmiało mogę obejrzeć mecz z meczyki.pl, na innych przeglądarkach, które testowałem nie można było włączyć meczu, bo od razu było przekierowanie do jakiejś upierdliwej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Ja używam Google Chrome z filmami nie ma problemów, i na kurnik.pl się pogra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam habbit browser.Są dwie wersje w google play.Lepsza jest ta z zielono-niebieską ikonką.Jest cholernie szybka,a olbrzymia mnogość funkcji i ustawień bije inne przeglądarki przynajmniej o dwie klasy.Jest oczywiście język polski w ustawieniach.Oraz minimalna wielkość czcionki,dzięki której wyrównamy wielkość liter na stronach.Wiadomo,na niektórych stronkach litery są większe,a na innych mniejsze.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi