Skocz do zawartości
okulus29

nie działa głosnik podczas rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety po 6 miesiącach pięknego użytkowania coś nawaliło, ni stąd ni zowąd nie działa głośnik podczas rozmów, kompletnie nic nie słychać nawet żadnych szmerów ani szumów, reinstalacja ROM-u nie podziałała, tak więc proszę o pomoc czy wie ktoś co z tym fantem zrobić. Na głośnomówiącym bądź na słuchawkach słychać normalnie.

Widziałem na forum, że w przypadku jakiś szmerów ludzie wymieniali na głośnik z nokii czy mnie też to czeka w ostateczności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Jeśli zmiana romu nie naprawiła sytuacji to bardzo prawdopodobne że będziesz musiał wymienić głośnik. Na szczęście jest on odrębnym elementem więc i zamiennik się znajdzie. Gdzieś już ktoś pisał że pasuje głośnik od nokii a sam głośnik jest osadzony pod ekranem więc jego wymiana nie powinna być wielkim problemem.

r0BJSby.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego telefonu pasuje głośnik z Nokia Lumia 610 , oczywiście kup oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected] a czy jesteś pewien, że ten z lumii 610 zadziała, bo po godzinach szukania po serwisach tego modelu otrzymałem jedynie zamiennik z jakiegoś sony ericssona ale używany i gość nie był pewien czy w ogóle działa, więc dał mi do przetestowania, o dziwo działało przez pierwsze 3 rozmowy i teraz znowu padło. Ponoć to rzadki model i jak dostanie oryginał to i tak zaśpiewa 45 zł.

Ten z Lumii na allegro tańszy jest ale nie wygląda dokładnie tak samo, choćby ze względu na ząbki po bokach.

ZTE v967s: post-259558-14255744166577_thumb.jpg

LUMIA 610:

post-259558-1425574416752_thumb.jpg

Edytowane przez martin
    Obrazki wstawiamy w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie , będzie bo chłopaki już montowali i działało

Jeśli chcesz oryginalny to pisz na priv , mam ZTE V987 na części a tam jest ten sam głośniczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected] Nie wiem co te Twoje chłopaki montowały ale chyba nie głośnik od tej Nokii, odebrałem dzisiaj polecony przez Ciebie model i nie ma bata żeby go wpasować, nie dość że jest niższy to jeszcze krótszy, lata w tym telefonie bezwładnie...Dzięki za taką poradę...Pieniądze wywalone w błoto...

Poniżej zdjęcie, po lewej Nokia Lumia 610, po prawej ZTE

post-259558-14255744443434_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj fote z tego Sonego co podobno działał.

Po drugie na Allegro masz głośniczki do V987 a to to samo no ale cena też inna. Najwidoczniej moi klienci musieli jakoś przerabiać to wejście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odezwij się do mnie na pw, mam ZTE v987 na części na sprzedaż, wszystko co tylko się da rozłożyć na części pierwsze - sprzedam. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem. W poniedziałek głośnik przestał działać. Następnie sam się naprawił w tym samym dniu i teraz znów nie działa.

Ma sens iść z tym do serwisu czy da się samemu coś ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jaki sposób Ci się wtedy naprawił? Oczywiście wyjmowanie baterii itd przerabiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi