Skocz do zawartości
kris197

Ustawienia różnych dzwięków dla wielu zdarzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak w tytule postu prześledziłem cały temat odnośnie WF i nie znalazłem odpowiedzi a sam już 2 dzień walcze z tym fonem i bez rezultatu >:( pytanie brzmi czy da się a jeśli tak to jak lub gdzie tego szukać ustawić różne sygnały dla np. wielu zdarzeń w kalendarzu lub różnych sygnałów sms dla różnych kontaktów w moim starym K800 to było banalnie proste a tu ... :facepalm1: w SE miałem tak że np. dostałem sms od syna to był jakiś tam sygnał od kumpla inny od siostry inny itd ta funkcja bardzo ułatwiała mi pracę z telefonem po prostu bez spoglądania wiedziałem kto do mnie piszę i nie mam tu na myśli sygnału połączeń głosowych bo z tym sobie już poradziłem. Z tego co znalazłem to wychodzi na to że ten fon ma jeden wspólny sygnał do sms i powiadomień kalendarza czy alarmu jeśli jest inaczej to proszę niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np. ta aplikacja daje mozliwosc przyporzadkowania wybranego dzwonka do wybranej osoby:

https://market.android.com/details?id=com.handyandy.whoisit&feature=search_result

Poza tym wlasnie sprawdzilem i nawet nie trzeba nic sciagac. Wchodzisz do kontaktow, wybierasz wybrana osobe (nie edytuj tylko w nia wejdz) i tam masz mozliwosc ustawienia dzwonka dla tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Np. ta aplikacja daje mozliwosc przyporzadkowania wybranego dzwonka do wybranej osoby:

https://market.android.com/details?id=com.handyandy.whoisit&feature=search_result

Poza tym wlasnie sprawdzilem i nawet nie trzeba nic sciagac. Wchodzisz do kontaktow, wybierasz wybrana osobe (nie edytuj tylko w nia wejdz) i tam masz mozliwosc ustawienia dzwonka dla tej osoby.

Niestety tak jak pisałem nie chodzi mi o sygnał połączenia głosowego to że to akurat idzie tak zrobić to wiem chodzi mi o sygnał wiadomości przyporządkowany indywidualnie do danego kontaktu to samo się tyczy powiadomień do różnych alarmów czy zdarzeń z kalendarza

// Hyhy czytam jedno, mysle drugie, pisze trzecie :) wybacz, sprawdz ten program

Edytowane przez Marurban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi