Skocz do zawartości
tom29

Uśmierciłem telefon, świeci się tylko dioda ładowania.

Rekomendowane odpowiedzi

tom29

Witam

podkręciłem swoją Defy (milestone overlock) do 1Ghz, mój rezultat jest masakryczny: Bateria wytrzymałą mi 2godz i telefon padł jak już padł to telefonu nie mogę włączyć. Bateria jest naładowana ale telefon i tak nie trybi Nic nie można zrobić, nawet logo M nie wyświetla, nie mam dostępu do BootLoadera za pomocą klawisza włącz i klawisz głośności (w górę) Jedyny znak życia telefonu to taki jak podłącze go to kompa przez usb to świeci mu dioda na biało.

Panowie bardzo Was proszę o pomoc żeby ten telefon postawić, jeśli da się coś zrobić to proszę napiszcie jak tumanowi krok po kroku co trzeba zrobić bo jestem, mega tępy z tej dziedziny

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mnl187

W momencie kiedy podepniesz go do kompa i zaswieci sie dioda, odpal RSD 4.9 (oczywiście stery do motki zainstalowane muszą być) na PC i sprobuj wejsc w tryb fast boot na telfonie (gł. w góre + przycisk wł/wył).Po chwili powinieneś mieć sygnał w RSD "device connected" (czy jakos tak).Nie wiem czy motka w tym trybie bedzie się ładować ale zawsze możesz chwilke poczekac i wrzucic jakis rom andka 2.1 lub 2.2.1 w sfb.

To jest wg. mnie ostateczne rozwiazanie jak wszystkie próby i kombinowanie z włączaniem ładowaniem probami wejscia w recovery i fastoboota zawiodą.

Jeżeli mój sposób nie zadziała to ... chyba nie musze mówic co cię czeka ;/ (opcja pesymistyczna daje 1%)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma dostępu do bootloadera to rsd powinno wykryć od razu, ja miałem to samo przy próbie powrotu na 2.1 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

[email protected]

Twój sposób nie działa ale wielkie Ci dzięki za chęci pomocy takich ludzi się szanuje A nie tacy jak...

[email protected]

Komputer przestał mi wykrywać Telefon, może mam coś namieszane ze sterownikami spróbuję jeszcze raz wszystko odinstaluje i ręcznie zainstaluje stery. Jeśli masz jeszcze jakąś wiedzę to bardzo Cie proszę napisz coś:)

Dodam tak do informacji że jak podkręcałem procek to zrobiłem wszystko tak jak na tym forum zostało napisane krok po kroku, szukałem jakiś porażek ale wszyscy byli zadowoleni i nic nikomu się z telefonem nie stało tylko mnie fonn padł :(

------------------

Proszę skupić się na temacie, zamiast wzajemnie się obrażać. SP4UBW

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używaj Milestone Overclock tylko SetVSEL który został stworzony dla defy, dużo przyjemniejszy. Ustawiasz sobie 3 taktowania i on pomiędzy nimi przechodzi kiedy musi. Ustawiasz sobie 300, 600 i 1000 (vsel 78) i opcje np. do zmniejszania prędkości przy akcjach <20% baterii (profile jak w setcpu ;])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi