Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

serekk91

Wybór karty SD

Rekomendowane odpowiedzi

kaem84

No to jak z tymi kartami :P ktoś sprawdzał które widzą  i jaki format musi mieć. Ja mam 64gb dualrecovery, na twrp nie widzi ale też nie wiem jak zformatowana. 

Zobacz jaką masz wersję TWRP - jak właczysz to wersja jest u samej góry. Format karty sprawdzisz na komputerze jakimś czytnikiem jak podłączysz, no chyba , że jest też jakas aplikacja na androida, która Ci to powie

---

U mnie na karcie 64GB Goodram, TWRP działa bez problemu :)

Edytowane przez kaem84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu Z1C i chcę kupić kartę SD, jednak nie mogę się zdecydować jaką kupić. Zależy mi na jak najlepszej z pojemnością 16GB. Przeglądałam allegro i zastanawiam się nad kartą pamięci Samsunga bądź Kingston? Któraś z tych będzie dobra? Mógłby mi ktoś coś polecić lub jakimi kryteriami się kierować przy wyborze?

http://allegro.pl/karta-pamieci-samsung-microsd-sdhc-16gb-evo-48mb-s-i5297239982.html

http://allegro.pl/karta-pamieci-kingston-16gb-microsd-sdhc-class-10-i5288148243.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

@up

Z tych dwu, najlepiej Sandisk Ultra, albo Extreme. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Z tych dwu, najlepiej Sandisk Ultra, albo Extreme. :)

A jakąkolwiek najlepszą 16GB do Z1C? Bo niestety ale nie znam się na tych kartach a nie chcę żeby mi później świrował telefon przez kartę albo coś w tym stylu. Sandisk jest najlepsza, tak?

Rozumiem, że polecasz którąś z tych:

http://allegro.pl/karta-microsd-sandisk-extreme-16gb-gopro-hero-4-3-i5673278561.html

http://allegro.pl/sandisk-ultra-16gb-karta-pamieci-microsd-sdhc-cl10-i5406509493.html

Edytowane przez dominow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johann3

Moim zdaniem tak, ale trzeba kupować w dobrych sklepach, bo zdarzają się podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem tak, ale trzeba kupować w dobrych sklepach, bo zdarzają się podróbki.

Serdecznie dziękuję, poszukam dobrego sklepu i kupię polecany Sandisk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ssimoo

Ja mam mieszane uczucia co do sandiska. Swego czasu posiadałem kartę Adata klasy 6 i Sandiska klasy 10. Adata chodziła szybciej. zarówno w telefonie jak i podczas transferów na komputerze. Ale to tak tylko w celach informacyjnych podaję :P Dodam, że obie karty były kupowane w dużych sieciach ze sprzętem, nie z allegro itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki duży wybór a potrzebuję tylko 1 karty    :rolleyes2:   Ale z pewnością którąś polecaną wybiorę 

Edytowane przez dominow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też polecam kartę Adata. Kupiłam ją kierując się rankingiem w Chipie, używam od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi