Skocz do zawartości
buggi

Telefon wyłącza się przy obciążeniu, bateria się wybrzuszyła, utrata gwarancji przy zmianie ROMu

Rekomendowane odpowiedzi

buggi

Witam

W moim samsungu i9003 mam wgrany CM 11 kitkat, problem polega na tym że zepsuciu uległa na pewno bateria i telefon[ Bateria jest wybrzuszona zdecydowanie grubsza od normalnej].

Sytuacja jest taka, że telefon można odpalić tylko pod ładowarką, działa wszystko normalnie do momentu odpalenia jakiejś aplikacji/ wykonania dłuższej rozmowy/ kilku smsów czyli przy zwiększeniu obciążenia - wtedy telefon się wyłącza i trzeba go resetować - bez ładowarki nie ma takiej możliwości. Oczywiście nie używam go tak od kiedy zobaczyłem to wybrzuszenie baterii, problem w tym że na sprawnej baterii kolegi telefon też nie chciał odpalić...

SL jest na gwaranci do sierpnia 2014, tylko teraz pytanie czy utraciłem gwarancję przez wgrywanie softu ? Czy można zainstalować "czysty oryginalny" soft i może się udać ? i Co zrobić z baterią? Bardzo proszę o pomoc i dzięki wielkie za odpowiedzi ! ;))

Edytowane przez buggi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

Wgrywasz KPE wieloplikowy wg poradnika, wgrywasz triangle away z google play i resetujesz licznik custom ROMów.

Odinstalowujesz triangle lub wgrywasz od nowa KPE rom i jakis tam nowszy.

Mi tak przyjeli gwarancje bez problemu z zerowym licznikiem customów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi