Skocz do zawartości
slawex1983

ROM [4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

mejz

miałem podobny problem w ostatnich wersjach nightly wersji 10.2, w skrócie po przejściu na sieć T-Mobile (posiadam Play) też dostawałem alerty o treści matrymonialnej i to dość sporo, czasami w ciągu 5 min pojawiało się nawet koło 40. Byłem zaskoczony bo z racji z tego że często przechodzę na zasięg T-mobile bo niestety play w niektórych miejscach Polski jest tragiczne ;) Ogólnie przypuszczam że to jednak wina jakieś syfiatej apki jest.

----------------------------------

Takie pytanko w wersji CM 11, Lokalizacja = GPS = Lokalizacja przez transmisje ? Bo zauważyłem że po wyłączeniu lokalizacja która jak przypuszczam większość użytkowników wyłącza, widget pogody który aktualizował się przez GPRS/3G (CM 10.2) nagle nie ma możliwości aktualizacji aktualnego stanu pogody bo prosi o załączenie lokalizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sposób na transmisje komórkowe to usunięcie aplikacji CellBroadcastReceiver.apk lub transmisje komórkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miałem podobny problem w ostatnich wersjach nightly wersji 10.2, w skrócie po przejściu na sieć T-Mobile (posiadam Play) też dostawałem alerty o treści matrymonialnej i to dość sporo, czasami w ciągu 5 min pojawiało się nawet koło 40. Byłem zaskoczony bo z racji z tego że często przechodzę na zasięg T-mobile bo niestety play w niektórych miejscach Polski jest tragiczne ;) Ogólnie przypuszczam że to jednak wina jakieś syfiatej apki jest.

----------------------------------

Takie pytanko w wersji CM 11, Lokalizacja = GPS = Lokalizacja przez transmisje ? Bo zauważyłem że po wyłączeniu lokalizacja która jak przypuszczam większość użytkowników wyłącza, widget pogody który aktualizował się przez GPRS/3G (CM 10.2) nagle nie ma możliwości aktualizacji aktualnego stanu pogody bo prosi o załączenie lokalizacji

ustaw ręcznie miasto/miejscowość i połączenie z siecią aby odświeżyć pogodę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizował się wam dziś przez cm updater ta najnowsza wersja?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Ja właśnie testuje ten ROM, mam nadzieję, że będzie dobrze, zaktualizowało mi do dzisiejszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi właśnie nie u nie wiem dlaczego. Czy jeśli będę aktualizował poprzez CWM to musze flashować gappsy i robić wipe?

Edit : działa przez cm updater

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Ale coś jest nie tak z paczkami na stronie CM, jakoś mało ważą po pobraniu, kilka prób miałem, ale pobrałem tą prawidłową 188mb, bo niektórre mają tam po 40-80mb i wychodzi blad przy instalacji, zaktualizowałem przez telefon, traz przywracam aplikacje, zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, powie mi ktoś jak sprawdzić ile zżera baterii w Deep Sleep? Jest jakiś program do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Dlaczego kiedy loguje się do usług to wyświetla mi komunikat USŁUGI EXCHANGE ZOSTAŁY ZATRZYMANE, ale i tak się zasługuje prawidłowo, wkurza mnie ten komunikat.

A druga sprawa to bardzo ciche dźwięki powiadomień, co zrobić aby były głośniejsze, na stocku było głośniej o jakieś 20%.

Edytowane przez mewone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi