Skocz do zawartości
slawex1983

ROM [4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

no nie musi ja mam wyłączoną i wszystko śmiga,przez wifi teraz sprawdzałem kilka razy na wszystkie sposoby raz mi wyskoczyło i później nie.

lokalizacje map i innych aplikacji pobierają sobie przez sieć,daj spokój z tym GPS,on służy do nawigacji.

Edytowane przez Mr X
    nie cytuj posta znajdującego sie bezposrednio nad twoim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    po co tyle formatów robiłeś wystarczyło trzy,jeśli nadal błędy wyskakują,to jedyny sposób zrób instalację przez CyanogenMod Installer ,on powinien telefon doprowadzić do właściwego stanu.

Skąd to cudo pobrać, jak używać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewone

Pobrać ze strony CM get.cm czy jakoś tak, wpisz w wyszukiwarkę, a na pewno wyswietli i tam krok po kroku instalujesz na nowo.

http://beta.download.cyanogenmod.org/install

Tap Tap z SGS2

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @mejz z tą aromatyczną lokalizacją to tak kombinujesz jakbyś chciał włączyć automapę żeby Cię prowadziła nie włączając GPS

no tak nie można,musisz się zdecydować automat=lokalizacja lub manualnie=odświeżanie co 15,30,60 minut lub manualnie

mam wątpliwości że było inaczej na CM 10.2

---------- Post dołączono o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

a co tu gappsy mają wspólnego,powtórz cała operację od nowa,coś nie poszło jak powinno.

Kolego jakbyś był w temacie to byś wiedział że jest kilka rodzai GAPPS'ów. I to właśnie one powodują to że nie działa aparat, galeria i inne. ZALECANE SĄ GAPPS CORE. Z resztą ich odpowiedników zawsze są mniejsze badź większe problemy. Także zrób: format /system, wipe dalvik oraz cache. Wgraj ROM jeszcze raz i nałóż na to te gappsy: Goo.im Downloads - Downloading 2-11_GApps_Core_4.4.2_signed.zip Raportuj jak efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem w temacie,ale jest tu tylu speców ,że głowa nieraz boli,a później zaczynają się płacze,to mi nie działa tamto mi nie działa,i jeśli naprawdę spece,ludzie z CyanogenMod zalecają wgrywać Gappsy z ich strony,http://wiki.cyanogenmod.org/w/Gapps ,to podpowiadacze są mądrzejsi niż deweloperzy z CyanogenMod,ja bardzo się staram robić to,co Oni podpowiadają,pozdrawiam

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, czyli narazie z 10.2 eol v5 mogę przejść, czy będę się <CENZURA> ?

Lepiej jeszcze poczekać? ;/

Edytowane przez Mr X
    na forum zabrania się używać wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja może jeszcze do wybitnych speców nie należę, ale co nie co wiem. Sam testuje non stop wszystkie bulidy i wiem z czego wynikają poszczególne błędy w użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może mi powiesz,dlaczego Twoje Gapssy Goo.im Downloads - Downloading 2-11_GApps_Core_4.4.2_signed.zip ważą tylko 19 MB , a CyanogenModa 83 MB

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo GApps core nie zawiera w sobie prawie nic - nie ma launchera, ani wiekszości Googlowych produktów w przeciwieństwie do GApps standard (link który podałeś). Zainstaluj sobie oba na czysto i zobaczysz różnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to po co @androlid podsuwasz Gapssy,które nic prawie nie mają,a on pisze,po instalacji CM11 mam problem z uruchomieniem aparatu, problem uruchomieniem galerii, problem z dostępem do zewnętrznej karty pamięci.

czy nie uważasz,że ta podpowiedz mija się z logika twojego myślenia?

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi