Skocz do zawartości
slawex1983

ROM [4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku to ty nie jesteś logiczny, bo nie wiesz co każda paczka zawiera. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie GOOGLOWYCH PRODUKTÓW - czyli chodzi o Hangouts, Gmail, Wyszukiwarkę, itp. Czy aparat twoim zdaniem to google'owa usługa? Pomyśl najpierw, sprawdź, a nie udajesz znaFce i plujesz we mnie jadem.

Napisane przedtem przeze mnie wyrażenie, że "GApps Core nie zawiera prawie nic" widać poszerzyło twoje horyzonty aż za bardzo. Sam ROM zawiera w sobie: launcher (w przypadku CM domyślnie jest to "Trebuchet", wcześniej był to "Launcher3" - to tak na wypadek jakbyś nie wiedział). GApps które wgrywał kolega @androlid zawera swój launcher, aplikację do aparatu i galerii. Widać paczka jest stara i nie spójna z obecnym wydaniem CM11, a GApps Core które JA polecam zawiera: sklep, aparat, galerię, kreatora pierwszego uruchomienia, czyli wszystko to co potrzeba na starcie.

(Tu podkreślę słowo) Najważniejsze, że nie ma z nimi problemów, a o to chodzi przede wszystkim koledze @androlid, czyż nie?! No chyba, że to też dla Ciebie nielogiczne i możemy ciągnąć dalej tą bezmyślną dysputę, bo u Ciebie działa i wiesz lepiej.

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa z tą kartą microSD(1), w laptopie ją czyta ładnie, CWM jej nie chce zamontować, wkładam inną microSD(2) CWM bez problemu ją montuje i widzi, laptop również. Coś przekombinowałem, nawet po ponownym utworzeniu partycji na karcie microSD(1), CWM ma problemy z montowaniem.

---------- Post dołączono o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

jestem w temacie,ale jest tu tylu speców ,że głowa nieraz boli,a później zaczynają się płacze,to mi nie działa tamto mi nie działa,i jeśli naprawdę spece,ludzie z CyanogenMod zalecają wgrywać Gappsy z ich strony,Google Apps – CyanogenMod ,to podpowiadacze są mądrzejsi niż deweloperzy z CyanogenMod,ja bardzo się staram robić to,co Oni podpowiadają,pozdrawiam

Wyczyściłem raz jeszcze wszystko.

Zainstalowałem CM11 + GAPPcore.

Po instalacji wipe data/factory reset.

Niestety problem ten sam - aparat nie działa, galeria twierdzi ze nie ma karty pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5
    Po instalacji wipe data/factory reset

a wyżej sam skopiowałeś "później zaczynają się płacze"

po instalacji robi się vipe cache i dalvik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak również robiłem, to samo ..

Edytowane przez Mr X
    nie cytuj posta znajdującego sie bezposrednio nad twoim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak również robiłem, to samo ..

jak zaczynałem przygodę z CM to skorzystałem z tego poradnika

Notatka od Moderatora: severus
    wykrzyk.png na forum nie wolno wstawiać linków do konkurencyjnych stron
    Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyanogenmod'a instaluje odkąd pamiętam ;)

Coś jest nie tak, na próbę zainstalowałem innego KitKat'a, podążając oryginalnym wątkiem z XDA, wybór padł na OMNI4.4

Zacząłem od kernel_settings_wipe, następnie wgrałem kk-kernel-09-02-CWM, następnie OMNI i GAPPs'a ..

Zasuwa bez najmniejszego problemu, wszystko działa ..

Teraz pytanie, dlaczego mam takie egzotyczne problemy z CM11, dlaczego inni ich nie mają, co jest powodem ?

Edytowane przez Mr X
    nie cytuj posta znajdującego sie bezposrednio nad twoim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idźcie sobie na prv z prywatnymi wycieczkami.

Odpowie mi ktoś na pytanie z poprzedniej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezen

@UP

Jednym pasuje a innym nie.

Jeśli siedziałbym na 10.2 to właśnie przy nim bym został bo jak widać ludzie chwałą ten rom.

Wkrótce sam zamierzam na niego przejść.

Wysłane z GT-9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aavil

Wydaje mi się, że bateria trzyma lepiej niż w stabilnej 10.1.3, ale testowałem tylko 1 dzień. Niekiedy przycina, np przy włączaniu klawiatury (u mnie swype). Poza tym po próbie oc (ustawienia->wydajność) przy jakiejkolwiek zmianie telefon był nie do użytku, takie zwiechy. Miałem ustawione ART.

Właśnie ściągnąłem ostatnią wersję 10.2 i jutro będę testował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Użytkuje już CM11 ponad miesiąc, ale nie zauważyłem by się coś poprawiło w kwestii baterii (niestety).

Problem musi leżeć jakoś głębiej, bo podobnie z baterią jest na SIII.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi