Skocz do zawartości
slawex1983

ROM [4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

@up Na korzyść której wersji? Czy poza czasem działania dostrzegasz jakieś inne różnice?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sabio

Na korzyść nigdtly z 14, 15 jeszcze nie instalowałem. Inne różnice to zniknęły 'opcji' z ustawień Trebucheta.

Piszę 'opcje', bo i tak nic tam nie dało się zmienić, wyglądało jakby dopiero było przygotowane miejsce do nowych ustawień.

Jak ktoś w którejś nowej kompilacji znajdzie więcej ustawień launchera takich jak w cm10.2 dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szubek

Postanowiłem wypróbować ten rom. Przeszedlem z Chameleona(4.1.2). Jest w miarę szybki(chociaż przeglądarka internetowa jest wolniejsze niż w jb), prędkość interfejsu delikatnie na korzyść Cm11. Nawet zostawiłbym rom na dłużej , jednak spotkało mnie parę niespodzianek.

1. Z baterią nie jest tak źle, telefon na noc ładnie wszedł w deep sleep i rankiem zanotowałem spadek 1% co jest raczej standardowym wynikiem. Podczas normalnego "dziennego" użytkowania, bateria spada w "normalnym tempie". Niestety podczas podróży pociągiem, kiedy zdarzyło mi się zasnąć, okazało się że telefon nic nie robiąc zaczął się przeraźliwie grzać. W godzinę stracił 50% baterii. Reset pomógł, jednak niesmak pozostał.

2. Widżet pogodowy lubi mieć humory. Długo się ładuje po włączeniu telefonu. Czasami nie wyświetla nic poza cyfrą godziny.

Poza tym więcej błędów nie odkryłem, ponieważ postanowiłem wrócić do stabilnego 4.1.2. CM11 będzie dobrym romem, jednak póki co nie polecam go ludziom, którzy potrzebują stabilnego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sabio

Za bardzo sie podekscytowałem chyba, przez noc ładnie trzymał ale w dzień już zaczął świrować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym więcej błędów nie odkryłem, ponieważ postanowiłem wrócić do stabilnego 4.1.2.

Lepszym romem jest ostatnia wersja nightly CM10.2 z 26 stycznia 2014.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    i9100

Czesc. mam pytanie do tych co juz maja cm 11. Czy mozna juz go uzywac i nie bedzie sprawial problemow w codziennym uzytkowaniu? jak jest z bateria lepiej trzyma niz cm 10.2? bo kusi mnie zeby zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5
    @kitas5

używam automapy i tego fixa i bardzo ładnie mnie prowadzi i szybko łapie GPS

https://play.google.com /store/apps/details?id=com.androidlab.gpsfix

Mam tego fixa i nadal kiszka :/:/

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w tym oficjalnym wydaniu brakuje względem wersji od Infected: KK White UI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ktoś z Was śmiga na Arcie w tym sofcie?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szubek
    Lepszym romem jest ostatnia wersja nightly CM10.2 z 26 stycznia 2014.

Skąd wziąć ten build? Znalazłem tylko wersje od infected. Na oficjalnym cmdownload są tylko z 2013 bądź CM11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi