Skocz do zawartości
slawex1983

[4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

emarcin

A co do tego ma operator skoro to problem kompresji aplikacji mms AOKP?

Wysłane z mojego Nexus 7 2013 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w plusie na żadnej innej, wcześniejszej wersji cm11 nie działały, a teraz chodzą super :) nic nie ustawiałem, nic nie zmieniałem. Włączone 3G i dane mobilne. Działa wam nagrywanie video? u mnie po rozpoczęciu nagrywania robi się stop klatka, a jak chce zakończyć to mam komunikat - aplikacja aparat została zatrzymana, dopiero restart telefonu pomaga. Natomiast zdjęcia ok.

Edytowane przez marwoj2905

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i9100

Hejka mi w cm11 dzialaly ale wrocilem do cm 10.2 z dnia 26.01.2014. A tak wogole jest wersja odlficjalna cm 10.2 bo widze ze jest juz cm 11 z dzis a wersja z 26 stycznia jest na statusie night?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie dzisiaj coś dziwnego się stało. przez noc bateria spadła aż o 50%. z tego co widzę jakiś proces nie pozwala mu przejść w deep sleep. w cpu spy nawet nie jest wyszczególniony deep sleep i w spoczynku pracuje cały czas na 200MHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do mmsów mam tak samo plusa jak narwoj2905 i wszystko śmiga bez problemu.

Co do baterji, to mi przez 5h całe 100% baterji zjadł proces Lotus Traveler, wiec cos jest na rzeczy z tym pożeraniem baterji, dodam ze w nocy nie powinien nic synchronizować, ustawiony jest na synchronizację od 8 rano.

Edytowane przez marcinowozniako
Posty przeniesione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w Plusie bez problemu na tej wersji działają mmsy, na infected nie chciał zmniejszać zdjec (wysyłał jeżeli zdjęcie juz było zmniejszone np ręcznie albo z innego mmsa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uaktualniłem temat.

Póki co szału nie ma. Co prawda pod względem interfejsu dużo uległo zmianie. Między innymi gęstsza siatka aplikacji, inna czcionka. Niestety szybkość i stabilność pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Trebuchet potrafi się wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ewabem5

mnie działa bardzo dobrze - ale długo walczyłem z gappsami, bo nie maiłem synchronizacji kalendarza,wreszcie trafiłem na dobre - wszystko szybko hula ;)

- czy ktoś wie jak zmienic siatke ekranu głównego?

i jeszcze pytanie do @slawex1983 - co to znaczy w instrukcji wgrywania "6) Instalujemy Gapps (opcjonalnie)" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem... Google now i automatyczna aktualizacja pogody w hd widgets powodowały że tel nie przechodził w deep sleep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to znaczy ze gappsów mozesz nie instalować, to dodatek aby mieć konto google itp, ale nie musisz tego robić.

Co do softu, mi ten build z 3.02 działa bardzo łądnie, cos mi wdrenowało baterie w nocy, ale generalnie jest ok, stabilnie i szybko, jeszcze zadnej zwiechy nie było.

korzystam z lunchera Nowa, naprawde bardzo fajny, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi