Skocz do zawartości
slawex1983

[4.4.4][OFFICIAL] CyanogenMod 11 Nightly & Snapshot KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co lepiej poczekać kilka tygodni i pozostać przy 10.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak jak ktoś lubi pogrzebać ustawiać eksperymentować to można instalować ale jak ktoś chce mieć tak top tip to proponuje poczekać

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Othar

W pierwszym poście są podane gappsy oznaczone jako standard. To oznacza że w CM nie trzema instalować odchudzonych gappsów żeby zmieściły się na partycji? Co one zawierają? Mają rozbudowany google now jak w oryginalnym androidzie 4.4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i9100

Czesc. Powie mi ktos czy jest juz stabilna wersja cm 10.2 bo widze ze juz pracuja nad cm 11?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgralem gappsy z linku bez zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Othar

Po wgraniu tych gappsow nie działa mi gmail i chrome

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ktoś pytał: nagrywanie wideo działa poprawnie.

To byłem ja :) Skoro działa to: wipe data/factory reset, dla pewności format sd0, wipe cache, wipe dalvik, potem rom (dzisiejszy) i gapps i.. nic dalej się zawiesza. Żeby było śmiesznie to przestały działać mmsy :facepalm: Mam kopię więc spoko, ale jak się już bawić to na całego. Gdzie może jeszcze siedzieć ten program od aparatu, ewentualnie jak zrobić jakiś pełny format bo nawet po wipe data coś tam zostaje? Recovery mam 6.0.4.7, może spróbować z innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu poczekaj kilka dni. Być może Twoje problemy rozwiąże któraś z najbliższych aktualizacji. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też zrobię. Narazie wróciłem do 10.2, ponieważ na jutro potrzebuję w pełni działający telefon. Za parę dni znów dam szanse jedenastce :) pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
specpl

Skusiłem się na nową wersję CM. Poprzednio miałem 10.2.

Mam mieszane uczucia. System działa ale bez szału. Chyba jeszcze muszą sporo popracować nad płynnością.

Miałem niewielki problem z drenowaniem baterii ale sam się naprawił? wakelokdetector nic nie pokazywał co było dość dziwne.

Nie działają u mnie: Galeria a przez to i aparat, Gmail, Youtube. Nie wszystko jest też spolszczone. Wgrałem gappsy z pierwszego linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi