Skocz do zawartości
phx1990

Jaka folia ochronna dla Kruger&Matz Drive?

Rekomendowane odpowiedzi

etrr

we wcześniejszym tel (HTC desire Z) miałem folię firmy blue star, przykleiłem ją bez problemów i wytrzymała rok bez zmiany. Teraz chciałbym kupić na DRIVE tej samej firmy, bo jest tania a dobra. Czy jak kupię folię dedykowaną do Xperia SP to da radę przykleić? Czy trzeba będzie coś przycinać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy telefon posiada firmowo naklejoną folię ochronną, czy należy się w nią wyposażyć we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

posiada transportową którą trzeba odkleić po zakupie a pod spodem zostaje jeszcze jedna, która u mnie trzyma juz kilka dni i ma się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki. Zamówiłem w X-Kom i napisali mi, że posiada jedynie transportową, więc myślałem, że będę musiał teraz kupować folię na szybko żeby nie latać z wyświetlaczem bez żadnej ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

ma transportową i fabryczną też, która wcale nie jest taka najgorsza. Dobrze, że tam kupiłeś, szybko dotrze do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat mieli dostawę, wiec jest już w drodze. Jeszcze tylko znaleźć jakieś sensowne etui, najlepiej flip cover...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

właśnie też rozglądam się za jakimś etui w stylu s-line, nie chcę żadnych kabur etc, ale niestety jak dotąd nic nie znalazłem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś będę w domu, to zamontuję. Jutro jak starczy czasu, to porobię i wrzucę tu zdjęcia.

---------- Post dołączono 30-04-14 o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano 29-04-14 o 08:25 ----------

No więc powiem tak:

:facepalm::mad: :facepalm1: :dobani:

możesz dodać zdjęcia jak to wygląda? ciekaw jestem czym się tak załamałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką folie matową polecacie? Zależy mi na jak największym niwelowaniu refleksów, tak żeby dało się swobodnie oglądać filmy w trakcie podróży (ze zwykłą folią NIC nie widać)

1. 3mk Matte 3mk folie ochronne - producent wysokiej jakości folii ochronnych 3mk - 3mk Matte na telefon

2. Gllaser Max Anti-Glare https://foliaochronna.com/index.php?p9995,folia-ochronna-gllaser-max-anti-glare-do-kruger-matz-drive

3. ProtectorPLUS HQ MATTE https://foliaochronna.com/index.php?p9997,folia-ochronna-protectorplus-hq-matte-do-kruger-matz-drive

Która z tych 3 będzie najlepiej spełniać zadanie w słoneczne dni? Jakie inne możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi