Skocz do zawartości
tomekk_nt

[15.04] Android 2.3.3 z SenseUI 2.1 v0.17

Rekomendowane odpowiedzi

szewas

widzę, że ROM szybko się rozwija. popieram Dyfrena - również dlatego wybrałem Androida :)

ja dzisiaj zainstalowałem i muszę powiedzieć, że działa na bardzo przyzwoitym poziomie. Fastboot - rewelka.

Oby tak dalej! Czekam na kolejne fixy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Zaraz będzie kolejna wersja z GPS i aparatem. Dla mnie jeszcze trochę za wcześnie żeby to wrzucić ten ROM. Czekam na wersje BETA lub RC. Musze mieć telefon na którym mogę polegać w 100%.

Romy 2.3.3 dla Hero mają tendencje do znikania grafik, czasami zamiast ekranu, menu lub zdjęcia, dostaje czarny obraz. W tym ROM'ie też to występuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Nigdy ani na tym ani na innych nie mialem czegos takiego.

Skad masz info o wersji z dzialajacym aparatem? Na xda nic takiego nie widze.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działającego aparatu nie ma, jest jedynie info o fixie GPS (fix dla Magica, działa także dla Hero). Flashować bez wipe.

Download GPS fix

Dostajesz całe czarny ekran? Wydaje mi się, że chodzi o restart launchera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

@Krygo cytat SebastianFM z xda-developers

Don't waste your time for fixing GPS. I already done it, but i changed other system libraries and i must do some test before release update. I'm working on camera also.
    to troszkę moje pobożne życzenie że tak szybko pojawi się aparat ale prace trwają.

@tomekk_nt cały ekran robi się czarny, używam Lanchera PRO Plus nigdy nie miałem z nim takich kłopotów. Na naszym forum przeczytałem że ROMY 2.3 mają problemy z wyświetlaniem "Wycieki pamięci". W pierwszym poście w sekcji błędy elelinux-7-0-0. Dzięki szukając cytatu dla ciebie znalazłem patch :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo
    @Krygo cytat SebastianFM z xda-developers to troszkę moje pobożne życzenie że tak szybko pojawi się aparat ale prace trwają.

@tomekk_nt cały ekran robi się czarny, używam Lanchera PRO Plus nigdy nie miałem z nim takich kłopotów. Na naszym forum przeczytałem że ROMY 2.3 mają problemy z wyświetlaniem "Wycieki pamięci". W pierwszym poście w sekcji błędy elelinux-7-0-0. Dzięki szukając cytatu dla ciebie znalazłem patch :)

Wycieki pamięci polegają na tym, że cześć interfejsu np wyskakujące okienko z kilkoma opcjami wyboru się nie wyświetla, ale nigdy nie widziałem by nie wyświetlało się zupełnie nic (czarny ekran).

A ponadto a tym romie ani razu niemiałem z tym problemu.

Może faktycznie to problemy z przeładowującym się launcherem.

Spróbuj zaznaczyć opcję Keep in memory w general settings w ustawieniach Launchera Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu
    Wycieki pamięci polegają na tym, że cześć interfejsu np wyskakujące okienko z kilkoma opcjami wyboru się nie wyświetla, ale nigdy nie widziałem by nie wyświetlało się zupełnie nic (czarny ekran).

Czarny ekran to właśnie błąd powodowany wyciekiem pamięci. Tak samo jak niewidoczne menu. Miałem obie przypadłości na Eleliuxie. Na Cronosie 2.0.1 jak na razie nie mam tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Nigdy całego czarnego ekranu u siebie nie miałem więc nie wiedziałem. ;)

Ani na Cronosie 2.0.1 ani 2.3.3 z Sense nie mam tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Dzięki chłopaki, na razie wgrałem patcha powinien pomóc. Ten ROM poratowany jest z Magic'a nie powinien mieć takich kłopotów. Z drugiej strony trochę już było już w nim grzebane.

W tym momencie używa Elelinux jak tylko pojawi się działająca kamera przechodzę na ten ROM.

Co myślicie o radiu FM w Hero, kiedyś ktoś podniósł ten temat jeszcze jak miałem androida 1.6 ale od tamtej pory cisza. Brak radia to rzecz która najbardziej mi przeszkadza w Hero. Mam nadzieje że uda im się go odpalić. Tylko szkoda że tak późno za niedługo kończy mi się umowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy wszystkie 2.3.3 musza być takie RAM-o żerne?? wpieprzają ram i zostaje około 44mb wolnego a wtedy telefon łapie lagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi