Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v5 PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem tylko tą rozszerzoną 2,5gb. Co zrobić? Przywrócić układ fabryczny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benobi

Ja bym dla testu tak zrobił.

Przywróciłbym układ fabryczny, potem reset to recovery i wszystkie 3 "wipy". Potem znowu reset to recovery i instalacja systemu.

Zrób tak i daj znać czy poszło.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się :) Dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benobi

Proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

A ja właśnie zainstalowałem lewe na układzie z COLOR os. Wszystko ładnie działa :)

Ps: tak tak dorwałem w łapki zte v967s i na razie robi mi za telefon służbowy ;)

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benobi

To bardzo dobra wiadomość :) ... może będzie jakaś szansa na nową wersję ColorOS dla naszych maszyn? :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Jak czas pozwoli...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benobi

Przynajmniej jest jakaś nadzieja :) Gdyby się coś szykowało to proszę daj znać. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8850

Cześć. Proszę o Waszą podpowiedź dotyczącą kilku kwestii w lewaOS fyme edition 5.1_14.07..31 na zte V987, i Lewa jest dla mnie bardzo funkcjonalna (dziękuję Fyme i innym): Rozbiłem swój telefon z brunomod i kupiłem inny używany z LewaOS  i przy lewa zostaję.

1. Aparat lenovo (ten nowy), opencamera, oryginalna aplikacja będąca aparatem - nie ostrzy obrazu wogółe bez względu jakich opcji aparatów używam i bez względu czy konfjguruję aparaty czy chodzą na ustawieniach domyślnych. Dlatego wszystkie zdjecia wychodzą rozmyte te makro i z kilku/kilkunastu cm a bardzo tego potrzebuję robiąc zdjęcia np. dokumentów. Czyściłem aparat nic to nie dało. Czy winny jest soft czy fizycznie coś niedolega (mam drugi rozbity  telefon zte v987  (wyświetlacz poleciał) więc mógłbym przełożyć aparat ewentualnie).

2. Czy mogę zainstalować moduł xposed aby zainstalować następnie greenify służący do hibernacji aplikacji i oszczędzaniu baterii?. Moduł xposed jest również potrzebny do działania gravitybox, ale wiem że gravity na tym sofcie nie działą. Zatem czy xposed jest OK?

3.  Czy mając kopię zapasową i zrzut wszystkiego co było w telefonie (w formie recovery) wersji lewaOS i wersji brunomod czy mogę swobodnie przechodzić pomiędzy tymi recovery .zip instalując raz jedną lub drugą? Czy muszę za każdym razem wgrywać od nowa firmware przechodząc przez aroma installer itd w przypadku jednego softu i drugiego? Jeśli da się taka opcja, co muszę czyścić po drodze?

Dziękuję za Wasze wsparcie i czekam na odp.

Edytowane przez 8850

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi