Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v5 PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

U mnie mmsy działają a jedyną różnicą jest chyba to że ja nie mam aero. Dziwna sprawa. A w apce od smsów zaznaczyłeś autoodbieranie?

Napisane za pomocą palców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Tak było autoodbieranie, pozniej jeszcze się z tym pobawie, zrobię restart i zobaczymy. Mówisz ze powinno działać bez włączania transmisji danych?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Transmisję danych mam włączoną zawsze ale tylko dla jednej karty a smsy przychodzą na obie więc apka sama przełącza transfer i właśnie tego nie potrafiło miui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Ok, chciałem przetestować mmsy, a pojawił mi się następny problem. Po wgraniu romu przywróciłem sobie Titanium Backupem klawiaturę Swiftkey, śmigała aż do czasu reboot'u. Po reboocie gdy chce napisać smsa wyskakuje mi w klawiaturze, że karta sd nie jest przygotowana czy coś w tym stylu.

Żeby przewidywało mi słowa i podpowiedzi muszę na nowo przywrócić dane tej klawiatury w TB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Też mam SwiftKey i też raz zobaczyłem ten komunikat ale wystarczyło przełączyć klawiaturę na inną a potem ponownie włączyć i problem się rozwiązał i do teraz nie pojawił się ponownie a resetowalem telefon już kilkanaście razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Ja próbowałem wyłączyć SwiftKey i włączyć np tą z xperii i dalej miałem ten sam komunikat.

Przywróciłem dane w TB zrobiłem reset i znowu ten sam komunikat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Może problemem jest przywracanie kopii z TB? Spróbuj zainstalować na nowo klawiaturę, przecież słownik masz online przypisany do swojego konta więc nic nie tracisz.

Aktualizacja

Jutro postaram się dodać wersję dev z 14.04.2014 z językiem polskim. Jest na ukończeniu. Byłaby dzisiaj ale miałem problem z SystemUI (wywalał piękny FC) i zeszło trochę czasu aby ogarnąć co powoduje błąd.

W wersji Dev:

Wywalone chińskie apki

Blokada po polsku

Dodane gappsy

Dodana klawiatura Xperia

Dodany nowy plik z APNami (teraz powinno być ok)

Poprawione tłumaczenie SystemUI. (m.in komunikaty systemu)

A dla tych co nie próbowali wersji Dev screen z nowym layoutem menu (niestety teraz uruchamiany przytrzymaniem klawisza HOME)

cn9IgfU.png

Jeszcze bez polskiego nad którym pracuję :P

Apka od muzyki też jest nowa

DD7g1OQ.png

PS: jest na forum jakiś sprytny grafik? Potrzebuję ogarnąć kilka plików .png z przeźroczystością aby dodać je do polskiej wersji romu. Chodzi o zmianę tekstu z Chińskiego na Polski na przeźroczystym tle. Jeśli ktoś chętny to proszę o info na PW. Pracę nagrodzę wirtualnym piwkiem

;)

Edytowane przez fyme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a co to jest wersja dev i czym różni się od tej "zwykłej", którą przerobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Jest to wersja deweloperska. Ukazuje się co tydzień, zawsze z kilkoma zmianami w stosunku do poprzedniej ale nie jest uznana za stabilną. Zazwyczaj wprowadza jakieś nowości czy poprawia niedoskonałości a po gruntownych testach, jeśli oczywiście wszystko jest ok, dostaje status Stable. W tej konkretnej wersji zmieniło sie kilka apek, odświeżono ich wygląd czy dodano funkcjonalność. NP: apka od aparatu jest nowa czy odtwarzacz muzyki. Jest jeszcze nowy wygląd latarki,kalkulatora, Power+, galerii czy menadżera kart sd, nowe radio, zegar itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Co do problemu klawiatury swiftkey to u mnie on też występuje a mam rom Max inception. To chyba wina apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi