Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v5 PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Edytowałeś tą apkę na kompie? Jeśli tak to coś poszło nie tak i rom nie doda apki. Albo skrót poleciał na kolejny pulpit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Wyczyściłem dane, usunąłem ją i zainstalowałem ponownie. Ikona już się nie pokazała... Po pokazaniu się powiadomienia na pasku gdy klikałem w nie to zamiast włączyć tą aplikację włączał przeglądarkę. Pomyślałem, że nie zaszkodzi zainstalować jej od nowa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

To jakaś systemowa apka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Zwykły plik apk, ale nie jest dostępny w sklepie play. Aplikacja do obsługi aero2. Usunąłem wszystkie pozostałości i foldery z nazwą aero jakie mi znalazło, zainstalowałem ponownie i dalej nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Odznacz w romie sprawdzanie apek być może to jest problemem. Ścieżki nie podam bo telefon mam w rozsypce w recovery :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie. Aplikacja jest, aplikacja sie uruchamia i dziala prawidlowo tylko nie ma skrotu na pulpicie... Gdzie znajde plik rozruchowy do tego zeby sobie samemu zrobic skrot? Ale skoro wyszukiwarka w menedzerze plikow nic nie znajduje wiec pewnie marne szanse...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Lewa i MIUI są do siebie bardzo podobne, to można przy przesiadce zrobić kopię /data z MIUI i przywrócić to w Lewa? Instalowanie wszystkich aplikacji od nowa jest męczące :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Nie potwierdzę ani nie zaprzeczę. Nie próbowałem takich akcji ale nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować. Zrób kopię w recovery a potem wipe i zainstaluj Lewa a potem przywróć tylko /data z poziomu recovery. Jak się uda to super, jak nie to przywrócisz całą kopię i już.

PS: telefon mi zdechł (po 11 instalacjach romu) i nie mam jak testować romu więc raczej dziś nici z publikacji :(

Rom prawdopodobnie będzie dopiero jutro bo nie chcę wstawiać czegoś niesprawdzonego aby później nie było żali. Sorry Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PanRatio, ja użyłem titanum backup. Sprawdził się rewelacyjnie, tylko jedna uwaga - nie przywracaj wszystkiego jak leci. Kiedyś tak zrobiłem i cały system się posypał. Odznacz wszystko i zaznacz tylko aplikacje do przywrócenia, żadnych ustawień systemowych ani żadnych aplikacji typowo z miui. Działa dobrze i przywraca aplikacje wraz z ich ustawieniami. Trwa szybciej niż instalowanie od nowa a poza tym zachowujesz dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Dzięki koledze @krzygeek który edytował domyślną grafikę strona z info o telefonie wygląda znacznie lepiej.Prawda?

Oczywiście koledze należą się brawa za szybkie i profesjonalne ogarnięcie tematu.

Pozdrawiam :D

Gl1dOJC.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi