Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v5 PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Nie da rady. Już próbowałem :( Na tą chwilę mam ProCapture bo puki co zostaje chyba tylko zewnętrzna aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, tylko to płatna apka :(

A czy można wywalić domyślny aparat, który nie działa i wstawić jakąś płatną apkę (np. Snap Camera HDR), tak aby telefon działał poprawnie i się bootował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Jak wywalisz domyślny aparat to poleci również galeria (to jedna apka) a ta z kolei powiązana jest z apka do sms i kto wie z czym jeszcze ;/ Oczywiście telefon będzie bootował się normalnie ale skutków takiego posunięcia nie jestem w stanie przewidzieć. Równie dobrze okaże się że nic to w romie nie zmienia i nie ciągnie za sobą żadnych konsekwencji ale jak pisałem to nie do przewidzenia więc jedynym rozwiązaniem dającym pewność jest zrobienie takiej modyfikacji i ocena czy wszystko działa. Jak masz czas to zrób kopię w recovery i jazda... a jak się coś wysypie to będzie do czego wracać.

---------- Post dołączono o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Haaa znalazłem zamiennik aparatu. LenovoSuperCamera. Instalujemy jak zwykłą apkę. oczywiście do sprawdzenia ale zdjęcia robi ładne :D Uwaga apka waży aż 40 MB :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne. nie działa mi transmisja danych po włączeniu "dane" na pasku statusu. W MIUI działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Sprawdź APNy. Masz rom Stable czy Dev? jeśli Dev to może APNy nie załapały bo u mnie działa.

Ps: co ma do tego MIUI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę tylko, że w MIUI transmisja danych działa domyślnie, a w Lewa nie - sieć Virgin Mobile. Jak siostra wróci, to spróbuję tego: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mwiacek.apn&hl=pl :)

Poza tym zauważyłem, że po połączeniu z WiFi telefon natychmiast informuje, że jest dostępna aktualizacja Lewa. Rozumiem, że mam jej nie instalować, bo zniknie Polski? Przydałoby się wywalić tę aplikację "Updater".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Więc ja piszę że u mnie transmisja danych działa. Dlatego prosiłem o sprawdzenie APNów bo być może nie złapały twojej karty. Co do updatera to fakt krzyczy że jest nowa wersja i powinien polecieć z romu ale zostawiłem go bo był mi potrzebny i przeoczyłem go potem przed publikacją romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie faktycznie działa krócej ale i tak 2 dni bez problemu wytrzymuje.

Czy ktoś mógłby uploadować gdzieś lewa music playera. Ja u siebie odinstalowałem go, a okazało się, że ma jeden bajer, którego nie ma n7player, mianowicie można zmieniać utwory guzikiem głośności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po użyciu apki APN działa transmisja danych. Wywaliłem kilka apek systemowych za pomocą Titanium Backup i teraz rom jest prawie perfekcyjny. Dzięki fyme za twoją pracę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypadkiem trafiłem na artykuł 4.3 Jelly Bean Camera Leaked ale ten aparat na naszej LewaOS zadziała czy on jest tylko na androida 4.3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi