Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v5 PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

W tytule jest że 4.0+ więc pewnie zadziała.

PS: spróbuj tej od Lenovo z mojego postu powyżej. Ma masę ustawień i robi fajne zdjęcia (jak na tak mierny aparat jaki jest w V967s)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ten od Lenovo, galeria z chińskim krzaczkami, a aparat potestuję w środę na spacerze jeśli pogoda się poprawi bo teraz leje cały czas :kwasny:

Chciałem sprawdzić apkę od pogody Lewa i ustawiłem na próbę Macao i nie wiem jak się teraz tego pozbyć z lockscreena?

post-190126-14255745363319_thumb.jpg

post-190126-14255745363794_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Wywal miasto z apki od pogody a i z lockscreena zniknie.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak chciałem zrobić, tylko jak je wywalić?

aaaaa znalazłem, trzeba chwycić za te 3 kreski i dopiero wtedy pojawi się kosz, a nie za miasto :facepalm:

Edytowane przez kaktus3389

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siostra znowu drze jape - tym razem nie działa rotacja w aplikacji YouTube :)

Na ten telefon nie ma romu, w którym wszystko działa i jest stabilny. Trzeba się go pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie obracanie działa w porządku. Można zmienić stockowy aparat? Chodzi mi o ustawienia w ekranie blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PanRatio, to musisz się chyba wykosztować na Samsunga lub Sony z fabrycznym ROMem bo chyba z wszystkimi "chińczykami" jest tak, że przy każdym ROMie coś nie działa :kwasny:

Zainstalowałem np. LockerPro Lockscreen i przy próbie odchaczenia apek wyświetla komunikat post-190126-14255745376587_thumb.jpg nie ma LockerPro

post-190126-14255745376169_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, nie zgodzę się. Zarówno ten rom jak i miui działa u mnie stabilnie i wszystko czego używałem jest ok. Innych romów nie testowałem za bardzo. To że stockowy aparat ma zmienione kolory to kwestia aplikacji i niekoniecznie narzekam bo i tak preferuję inną. Jakieś miałem cyrki z ikonami i przełączaniem połączenia na 2g ale jakoś ogarnąłem i nie mam na co narzekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

U mnie locker działa i jest w ustawieniach

unyre8es.jpg

jytehygu.jpg

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Z telefonu też jestem zadowolony. Za tak kasę działa super a i romy z których korzystałem (MIUI, Lewa) działają bardzo sprawnie bez większych błędów. No i telefon daje się łatwo modyfikować, nie ma łamania zabezpieczeń, zamkniętych bootloaderów czy innych kwiatków jakie fundują nam "europejskie" marki jak HTC, Samsung czy choćby Sony. Do tego jest całkiem solidny (wystarczy porównać wątki o samsungach czy HTC) i widać że nie jest źle a kosztuje ułamek ich ceny.

Edytowane przez fyme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie lockscreen działa mimo, że nie ma go w spisie, ale nie mogę odhaczyć apek w ustawieniach. Próbowałem kilku lockscreen'ów i żaden nie widnieje w spisie Ułatwień dostępu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi