Skocz do zawartości
Taube

Notorczywe powiadomienie "Wiadomość nie została wysłana".

Rekomendowane odpowiedzi

Taube

Witam serdecznie

Od jakiegoś czasu cały czas wyskakuje mi powiadomienie "Wiadomość nie została wysłana". Problem w tym, że nie mam żadnej nie wysłanej wiadomości a gdy tylko kliknie się w komunikat wyskakuje on na nowo nie pokazując przyczyny. Usunąłem nawet wszystkie wątki rozmów jakie prowadziłem i mimo pustej skrzynki dalej to samo. Próbowałem użyć innych aplikacji ale problem nie znika.

- Na karci sim nie ma żadnych smsów.

- Czyściłem pamięć podręczną i dane aplikacji sms

- Resetowałem cashe i dalvik cashe w recovery.

- Wyjmowałem kartę sim

Nie potrafię poradzić sobie z tym problemem dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez TheSpecial1
    Poprawiono nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Tak się składa, że to jest android i w większości przypadków pomaga hard reset - niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym zadzwonił pod *500 albo na stronie operatora poszukaj "Konfiguracja telefonu"...połączenie pod *500 albo 790 500 500 jest jednorazowo płatne jak dobrze pamiętam ( płacisz za poł. , a nie za czas trwania ).Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Visct

W ustawieniach wiadomosci ustaw limit wiadomosci w watku na najmniejszy tj. 10. Nastepnie zacznij wysylac wiadomosci np do siebie. Mi po ktores tam wiadomosci pomoglo i i problem zniknal.

Btw czy problem pojawil sie po tym jak napisales sms i szybko zamknales aplikacje sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazz89

Ja tak miałem pod playem (z automatycznym wyborem sieci), ustaw na sztywno jakąś inną sieć np. plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja tak mam w miejscu ze słabym zasięgiem, albo w miejscu gdzie zasięg skacze z 2g na 3g, wystarczy próbować więcej, albo po prostu zmienić miejsce i nie ma problemu. Znalazłem u siebie takie miejsce gdzie najczęściej mam problem z wysłaniem smsa i wyskakuje to powiadomienie, po czym widze jak zasięg przeskakuje, czasem poczekam aż zaskoczy i sms pójdzie, a czasem zmienie miejsce i sms idzie od razu. Jednak u autora tematu padło wysyłanie całkiem, a to akurat ciekawe co tak zaszkodziło i tu to rzeczywiście moja rada nic nie da raczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem identyczny problem na v20g (mogłem się pomylić, wersja playowska) wgrałem czysty v20h i problem bardzo rzadko się pojawia. Głównie gry wyśle parę smsów pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi