Skocz do zawartości
Kein

Sony Smartwatch 2 sw2

Rekomendowane odpowiedzi

Kein

ok dzięki za odpowiedzi, w przyszlym tyg zamierzam sprawić sobie ten zegarek. Ciekawi mnie jeszcze pasek jak uważacie który rodzaj silicon czy stal sprawdza się lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś akpa pozwalająca odpalić pliki tekstowe lub pdfy, jeżeli tak to czy jest w miarę funkcjonalna (można przybliżać, oddalać i w miarę ok się na niej operuje)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie zakładać nowego tematu - też mam parę pytań, zwłaszcza że w Euro jest obniżka do 499zł:

1. Jest zauważalna różnica między SW2 a MN2? Ten drugi jest starszy i tańszy (i brzydszy :P), ale jak z funkcjonalnością?

2. To interesuje mnie najbardziej, bawiłem się SW2 ale nie miałem okazji tego sprawdzić - używam na fonie Sygica; czy jest możliwość połączenia zegarka z telefonem tak, by pokazywał 'minimapkę' nawigacji? Ogólnie jak zegarek działa z nawigacją?

3. Czy zegarek da się 'złamać'? Wiem, że nie ma on swojego Androida jako OS, ale można go złamać, żeby nie bulić za apki?

4. Widziałem, że są wymieniane paski - w takim razie jak z bezpieczeństwem całej konstrukcji? Można przypadkiem zgubić kopertę?

5. Są jakieś dedykowane folie na ekran? Z zegarkami wiadomo jak jest - obicie rantów to normalka, ale nie chciałbym zarysować digitizera.

EDIT: Jeszcze 2:

6. Ma ktoś pasek stalowy? Warto się w to pchać?

7. Czy przy standardowym pasku z tworzywa ręka poci się A) masakrycznie B) bardzo C) znośnie? Miał ktoś jakieś odparzenia przy np jeździe na rowerze z zegarkiem w upalny dzień?

Edytowane przez geohound

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gpawel
2. To interesuje mnie najbardziej, bawiłem się SW2 ale nie miałem okazji tego sprawdzić - używam na fonie Sygica; czy jest możliwość połączenia zegarka z telefonem tak, by pokazywał 'minimapkę' nawigacji? Ogólnie jak zegarek działa z nawigacją?

Nowa aplikacja z nawigacją dla SmartWatch 2 | XPERIA.NaDotyk.PL

4. Widziałem, że są wymieniane paski - w takim razie jak z bezpieczeństwem całej konstrukcji? Można przypadkiem zgubić kopertę?

Raczej nie ma takiej możliwości, z tego co słyszałem zdarzały się egzemplarze z wadliwymi teleskopami, na których wspiera się pasek. U mnie żadnego problemu nie ma.

5. Są jakieś dedykowane folie na ekran? Z zegarkami wiadomo jak jest - obicie rantów to normalka, ale nie chciałbym zarysować digitizera.

Są, 3MK ma dedykowane folie na SW2 (dostępna jest wersja Solid i ROCK). Osobiście nie mam folii, bo czekam żeby zrobić większe zamówienie :P

7. Czy przy standardowym pasku z tworzywa ręka poci się A) masakrycznie B) bardzo C) znośnie? Miał ktoś jakieś odparzenia przy np jeździe na rowerze z zegarkiem w upalny dzień?

Ja jeżdżę i nie mam tego problemu, jest dobrze.

Edytowane przez ReaderPL
Sklonowany post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fafiq

Co do folii to mam Rock i tylko polecam, polecam, polecam, szczególnie, że zegarkiem można przypadkiem w coś uderzyć. Dopasowania idealne. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vaxeiro

Kein

Oczywiście że stal, bez gadania. To jedna z największych zalet tego zegarka wobec gumowo plastikowych innych tego typu produktów których wygląd i feeling jest strasznie tandetny.

Ponury0

Pliki tekstowe tak.

geohound

1. Różnica jest bardzo duża.

2. Mapkę można wyświetlić w innej aplikacji, ale nawigacji jako takiej dobrze współpracującej jeszcze nie znalazłem.

3. Nie ma takiej potrzeby. Sony pozwala wyświetlać każdy widget systemowy z telefonu więc bez łamania jego możliwości są ogromne. Łamać trzeba Geara bo tam bez flashowania nie wiele użytecznego da sie zrobić (brak internetu w aplikacjach)

4. Istnieją wadliwe egzemplarze, w moim nie ma problemu.

5. Zbędna rzecz.

6. Bezwzględnie WARTO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kein

Ok, nabyłem ten zegarek. I mam pytanie czy ktoś znalazł aplikacje za pomocą której możemy wybudzic i odblokować telefon? Czy istnieje tylko jedna aplikacja do przeglądania neta? Widziałem kilka aplikacji odpowiedzialnych za skróty jaka jest najlepsza według Was? I jeszcze jedno Jaka aplikacja najodpowiedniejsza do pisania sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vaxeiro

Wzbudzić to tak, ale odblokować to raczej nie. Do neta jest jedna ale bez przesady by internet przeglądać na takim ekranie, sam usunąłem bo nie widzę realnej przydatności. Choć jakby osobną kategorią są tutaj czytniki RSS których są bodajże dwa - one mogą mieć sens. Dla skrótów jest kilka dobrych aplikacji ale sam je usunąłem. Zdalnie potrzebuje wywołać tylko Spotify a od tego mam jego Widget.

Do sms sensowna jest tylko aplikacja ze słownikiem T9, a ta jest jedna i nie ma jeszcze obsługi polskiego.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kein

hm, a powiedz mi w jaki sposób mogę dodać widgety do zegarka? szukałem rozwiązania ale nic nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Carire

gdzie kupic folie na niego? 3 mk ale gdzie dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.