Skocz do zawartości
Kein

Sony Smartwatch 2 sw2

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub0

Endomondo pokazuje aktualną prędkość, kilometry, czas i odczyt z pulsometru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z pulsometru?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Są jakieś opaski na rękę czy coś w tym stylu co tętno mierzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

a macie jakieś porównanie do tego zegarka od Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Endomondo się wiesza co chwilę wiec do bani

---------- Post dołączono o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

I nie ma ktoś przypadkiem na zbyciu ogniwa do metalowego paska bo gdzieś zgubiłem :( i nie mogę założyć zegarka na rękę. Sony nie sprzedaje takich ogniw a serwis nie posiada :( proszę o pomoc :)

Edytowane przez thepills

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam że wbijam się w temat. Poszukuję dobrego człowieka który Skracał bransoletę w SmartWatch 2 SW2 i jest w posiadaniu zbędnego modułu tejże bransolety gdyż domyślnie jest na moją rękę trochę przyciasna. Zegarek dostałem w prezencie i nie miałem możliwości wcześniejszej przymiarki. Mam 2m wzrostu i łapy jak YETI ale to pierwszy zegarek z którym mam taki problem Niestety Zarówno Sony jak i autoryzowany serwis wypięły się na moją prośbę o możliwość dokupienia u nich tego kawałka metalu twierdząc że nie mają takiej możliwości. Widać 1cm2 metalu przerósł możliwości Sony. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. Od razu odpowiadam tym co stwierdzą że przecież są paski zamienne - nie lubię plastiku i pstrokatych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Co do paska - standard Zegarka Sony jest uniwersalny, tam można założyć dowolne paski, włącznie z również innymi metalowymi. Nie mniej ja pasek skracałem i ogniwa mam.

Carire

W którymś wątku się szeroko rozpisałem na ten temat, punkt po punkcie.

W skrócie, nie ma w ogóle czego porównywać, dzieli je przepaść pod względem jakości wykonania i rzeczywistej funkcjonalności, praktyczności na rzecz Sony. Mimo 2x niższej Ceny sony jest nieporównywalnie lepszy pod względem codziennej użyteczności, przemyślenia idei całego projektu.

Choć samsung to dużo większy bajer jako zabawka, z uwagi na aparat foto i obecność pełnego Androida. Możesz tam dla bajeru uruchomić cały Androidowy pulpit i dowolne aplikacje czy gry (choć w praktyce musisz flashować żeby działał internet i cokolwiek z aplikacjami dało się robić, czyli z miejsca po gwarancji). Na Sony, nie możesz.

Samsung to świetna zabawka choć jak to zabawka - słabo i odpustowo wykonana. Sony to świetne prawdziwe urządzenie do bardziej poważniejszych zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, jestem nowy na forum i z góry przepraszam jeśli piszę w złym temacie.

Mam problem z zegarkiem, nie wiem czy nie ma takiej możliwości czy ja nie potrafie tego znaleźć. Chodzi mi o usypianie ekranu zegarka, dzieje się to zdecydowanie za szybko, i tu moje pytanie czy da się to opóźnić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

W sumie to fakycznie nie ma tej opcji w ustawieniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej opcji niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x