Skocz do zawartości
Kein

Sony Smartwatch 2 sw2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje ile by kosztowała wymiana ekranu w serwisie? Szukałem w sieci, ale nie ma nigdzie do kupienia samego ekranu, aby wymienić w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki problem ze ciągle mi rozłącza połączenie z galaxy s III :( nawet z odległości 0,5 metra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gpawel
    Napisano (edytowane)
    Czy ktoś się orientuje ile by kosztowała wymiana ekranu w serwisie? Szukałem w sieci, ale nie ma nigdzie do kupienia samego ekranu, aby wymienić w domu.

Z tego co się orientowałem, to nie wymieniają poszczególnych części a od razu całe urządzenie na nowe.

Edytowane przez ReaderPL
    Sklonowany post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pytam, bo ktoś sprzedaje z uszkodzonym i czy by się to opłacało, ale z tego co piszesz to nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką apke polecacie do obsługi sms ale taka aby można było z poziomu zegarka odpisywac? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

norbi_10

Oczywiście bez problemu możesz wybrać dokładnie kiedy ma usypiać się ekran. Jednak do tego musisz używać alternatywnej tarczy zegara, np Clocki. Nieporównywalnie ładniejszej, konfigurowalnej i funkcjonalniejszej od oryginalnej, choć skracającej czas pracy baterii ze standardowych 5 do 2 dni.

Osobiście nie uważam by ładowanie co 2 dni było jakimkolwiek problemem toteż zazwyczaj używam clocki. Chyba że jadę gdzieś na dłużej, wtedy używam standardowej, energooszczędnej tarczy.

Sotom101

Ma to sens tylko ze słownikiem t9 a ten nie jest dostępny dla języka Polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest jakas aplikacja do drugiego konta email?? nie mam telefonu sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watchit! Ta aplikacja obsługuje kilka kont pocztowych i nie tylko

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

norbi_10

Oczywiście bez problemu możesz wybrać dokładnie kiedy ma usypiać się ekran. Jednak do tego musisz używać alternatywnej tarczy zegara, np Clocki. Nieporównywalnie ładniejszej, konfigurowalnej i funkcjonalniejszej od oryginalnej, choć skracającej czas pracy baterii ze standardowych 5 do 2 dni.

Osobiście nie uważam by ładowanie co 2 dni było jakimkolwiek problemem toteż zazwyczaj używam clocki. Chyba że jadę gdzieś na dłużej, wtedy używam standardowej, energooszczędnej tarczy.

Sotom101

Ma to sens tylko ze słownikiem t9 a ten nie jest dostępny dla języka Polskiego.

Clocki jest tylko w wersji płatnej ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Czy ktoś z was spotkał się z problemem odpalania apek na zegarku?? Czasami żeby się uruchomił np. commander trzeba kilka razy kliknąć żeby go uruchomić. Dzieje się tak, kiedy telefon leży zablokowany, przy odblokowanym ekranie jest ok i wszystko działa od kopa.

Myślę że problem będzie leżał po stronie telefonu, być może ktoś się z tym spotkał, albo może tak już jest i tyle:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Nie spotkałem się z tym, działa elegancko, a szczególnie Commander od razu się odpala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.