Skocz do zawartości
Positive

MyPhone NEXT - krótkie pytania, krótkie odpowiedzi.

Wasze opinie o MyPhone Next  

29 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wasze opinie o MyPhone Next

• Kupiłem/łam i polecam innym.
      • Kupiłem/łam i nie polecam innym.
      • Myslę o zakupie tego modelu.
      • Nie planuję zakupu tego modelu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, uruchomiłem dziś Nexta no i jestem miło zaskoczony, działa nawet szybko i stabilnie /fabryczna wersja systemu/. Na razie zauważyłem 2 sprawy niekoniecznie pozytywne: mianowicie bateria troszkę szybko znika tzn. 1,5 godziny konfiguracji /2 skrzynki mailowe, facebook, instalacja 5 aplikacji, karta pamięci w środku/ i jest 74% /może to tak ma być/; 2 sprawa: Czy w swoich Nextach macie poziome ciemnie na zmianę z jasnymi paskami przeplatające się wzajemnie/dla przykładu można włączyć Ustawienia systemowe/. Troszkę to dziwnie wygląda jak brak odświeżania ekranu lub synchronizacji /jak w starych monitorach CRT :)/. Może wymagam za dużo jak od sprzętu za 650 PLN. Tak poza tymi 2 nic mnie martwi na razie. Dziękuję za sprawdzenie Waszych Nextów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest jednolite tlo w ustawieniach

Wysłane z mojego NEXT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    red4

Witam.

Zamontowałem do mojego Nexta kartę pamięci Micro Secure Digital 16GB Sandisk Ultra Android Class 10 formatowaną na NTSF i telefon jej nie widział na Fat32 zobaczył ją bez problemu. Czy tak ma być bo w instrukcji nie piszą jaki format plików obsługuje Next ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon
    Czy w swoich Nextach macie poziome ciemnie na zmianę z jasnymi paskami przeplatające się wzajemnie/dla przykładu można włączyć Ustawienia systemowe/. Troszkę to dziwnie wygląda jak brak odświeżania ekranu lub synchronizacji /jak w starych monitorach CRT /.

jeśli masz tak też na wyłączonym ekranie, to są to "paseczki" czujnika dotykowego :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psl

Czy ktoś z właścicieli Next mógłby podać, jakie są podane w papierowej instrukcji załączonej do telefonu wartości promieniowania SAR?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytania z postu 26. Też interesuje mnie odpowiedź na nie.

W opisie Next'a na stronie producenta jest informacja o zainstalowanym wzmacniaczu dźwięku marki YAMAHA. Gdzie jeszcze to można sprawdzić? W instrukcji użytkowania, nie ma nic na ten temat. Na stronie producenta niektóre opisy mijają się ze stanem faktycznym Nexta. Mam też wątpliwości co do aparatu foto (Kamera OV 8830) ... .

Gdzie to można sprawdzić???

Dodatkowo:

1. Czy Next wydaje jakieś dźwięki poczas robienia zdjęć? Jeśli tak to czy można je wyłączyć?

2. Czy Next ma możliwość nagrywania rozmowy podczas połączenia?

3. Czy dobrze się sprawdza jako dyktafon, np. w dobrze nagłośnionej sali?

4. Czy ma żyroskop?

5. Czy telefon komunikuje rozładowywanie się baterii? W moim starym SE jest taka funkcja, której nie mogę wyłączyć. Z jednej strony jest to denerwujące, kiedy się o tym zapomni i telefon odzywa się w nocy. Z drugiej strony podczas rozmowy chciałbym słuszeć komunikat, że za chwilę bateria padnie żeby zdążyć podłączyć zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    Zamontowałem do mojego Nexta kartę pamięci Micro Secure Digital 16GB Sandisk Ultra Android Class 10 formatowaną na NTSF i telefon jej nie widział na Fat32 zobaczył ją bez problemu.
    Systemu plików NTFS !!! NEXT nie obsługuje.

Ciekawe czy w ogóle jakieś urządzenie mobilne na Androidzie obsługuje NTFS.

---------- Post dołączono o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

1. Czy Next wydaje jakieś dźwięki poczas robienia zdjęć? Jeśli tak to czy można je wyłączyć?

2. Czy Next ma możliwość nagrywania rozmowy podczas połączenia?

3. Czy dobrze się sprawdza jako dyktafon, np. w dobrze nagłośnionej sali?

4. Czy ma żyroskop?

5. Czy telefon komunikuje rozładowywanie się baterii? W moim starym SE jest taka funkcja, której nie mogę wyłączyć. Z jednej strony jest to denerwujące, kiedy się o tym zapomni i telefon odzywa się w nocy. Z drugiej strony podczas rozmowy chciałbym słuszeć komunikat, że za chwilę bateria padnie żeby zdążyć podłączyć zasilanie.

1. Tak. Nie.

2. Tak.

3.

4. Tak.

5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ad. pyt. 1 Rozumiem, że nie ma takich opcji w systemie. Ale w takim razie czy da się to zrobić w jakiś inny sposób, np. usuwając lub podmieniając plik z tym dźwiękiem?

Edytowane przez alaskan_malamute

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Nie rozumiem pytania.

Co ma podmiana pliku z dźwiękiem do nagrywania rozmów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście pomyliłem się. Już przeedytowałem post. Chodziło o pyt. 1 Czy można usunąć plik dźwięku, odtwarzający się podczas robienia zdjęcia lub zastąpić go innym "bezdźwięcznym".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi