Skocz do zawartości
muchabzz

poszukuje kilku drobiazgow

Rekomendowane odpowiedzi

witam

poszukuje kilku pomocnych mi bardzo w pracy gadzetow

1. program do odmierzania czasu - czyli jadac do klienta musze liczyc czas dojazdu. nie chce mi sie ciagle wchodzic do budzika i ustawiac te opcje. dla tego szukam czegos co po wlaczeniu wyswietla mi sie wolami na ekranie i blokuje tez dzialanie wygaszacza. czyli ciagle widze i kontroluje ile uplywa czasu. ten sam program mozna tez wykorzystac dosc specyficznie czyli ktos kto ma turbo diesla i musi gasic go po wychlodzeniu turbinki moglby tego uzywac do odmierzenia wlasciwego czasu chlodzenia:)

2. jakis program czy widzet ktory za jednym tapnieciem sciaga gorna belke na dol. teoretycznie jest to mozliwe poprzez menu ale mi chodzi o ikonke na pulpicie. tapne i mi zjezdza

moga to byc programy platne.nie ma problemu

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq
    2. jakis program czy widzet ktory za jednym tapnieciem sciaga gorna belke na dol. teoretycznie jest to mozliwe poprzez menu ale mi chodzi o ikonke na pulpicie. tapne i mi zjezdza

Nie pomogę ci, ale proszę odpowiedz bo mnie to intryguje i nie będę mógł spać. Nie łatwiej jest po prostu chwycić belkę i ją ściągnąć palcem niż szukać jakichś programów do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no widzisz nie zawsze to sie udaje. jesli masz duzy telefon jak glaxy s i male rece (bo ludzie maja rozne rece o czym mozna sie przekonac na stoisku z rekawiczkami np:) ) a do tego jedna z rak masz zajeta (co mi sie czesto w pracy zdarza) to ciezko te belke na dol sciagnac tym bardziej ze w androidzie ten element nie jest dopracowany i czesto sie zdarza ze sciagasz ja do polowy ekranu a ona i tak ucieka. mozna uzyc kombinacji menu -> notification ale znowu trzymajac w jednej rece telefon trzeba mocno sie nagimnastykowac zeby kciuk wygiac bo to w samym rogu jest. taka mala aplikacja umieszczona w okolicach gdzie kciuk w sposob naturalnny sie znajduje mogla by mi pomoc. ze wzgledu na bardzo duzo poczty jaka odbieram oraz komunikator ktorego uzywam wykonuje te czynnosc setki razy. mozna juz sie wkurzyc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Zeam Luncher masz opcję, że wystarczy przeciągnąć palcem po dowolnej części ekranu aby rozwinąć ta belkę. Możesz ustawić kierunek (góra, dół).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo w adw launcher...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W Zeam Luncher masz opcję, że wystarczy przeciągnąć palcem po dowolnej części ekranu aby rozwinąć ta belkę. Możesz ustawić kierunek (góra, dół).

wlasnie sprawdzam

calkiem sprytny ten program tylko mi zamula system i po wyjsciu z kazdego uspienia ( co sie zdarza pare razy na godzine) pyta jaki chce launcher co troche wkurza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. program do odmierzania czasu - czyli jadac do klienta musze liczyc czas dojazdu. nie chce mi sie ciagle wchodzic do budzika i ustawiac te opcje. dla tego szukam czegos co po wlaczeniu wyswietla mi sie wolami na ekranie i blokuje tez dzialanie wygaszacza. czyli ciagle widze i kontroluje ile uplywa czasu. ten sam program mozna tez wykorzystac dosc specyficznie czyli ktos kto ma turbo diesla i musi gasic go po wychlodzeniu turbinki moglby tego uzywac do odmierzenia wlasciwego czasu chlodzeni

To wygląda obiecująco:

https://market.android.com/details?id=com.drtimer.full

Ma widgety i jeszcze kilka funkcji idealnych dla kierowców. Można go też wypróbować w bezpłatnej wersji.

Może to:

https://market.android.com/details?id=jp.androdev.hellostatusbar&feature=search_result

I do tego darmowy :)

Edytowane przez jacko0o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi