Skocz do zawartości
FEMS

Kabel magnetyczny do ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

FEMS

Witam

Mam okazje kupic taki kabel

Za 15 zł. Nie oryginalny, opłaca się?

Zalezy mi na szybkiej odp

Jest jakas roznica miedzy oryginalnym a nie oryginalnym?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym ze z tego co mi wiadomo sony wydalo tylko stacje magnetyczna takze kazdy kabelek jest nieoryginalny. Wg opini ludzi z forum nikt nie narzekal na tego typu akcesorium. Pzdr

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki kabelek, wygoda na pewno jest. Nie musisz za każdym razem otwierać zaślepek. Ja zapłaciłem za kabel 24 zł z wysyłką. Też nie oryginał. Kupuj :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...a wypowie się ktoś, jak jest z czasem ładowania takimi "kablami magnetycznymi" względem oryginalnej ładowarki sieciowej?

I pytanko jak jest w praktyce: czy ten kabelek dobrze się trzyma gniazda czy z łatwością z niego wypada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AKI

Dziś dostałem taki kabelek w cenie 19zł i jak na tą cenę wykonanie jest w miarę, a wiec na szybko parę słów na jego temat. Głównym celem zakupu takiego kabla było zachować w stanie pierwotnym zaślepkę portu USB i pod tym względem jestem zadowolony w 100%, a co do ładowania to na razie nie mogę stwierdzić czy jest różnica miedzy oryginalnym kablem od ładowarki bo sama ładowarka pozostaje ta sama, czas ładowania na kablu magnetycznym będzie zależał od jego jakości wykonania (od grubości przewodu). Jeżeli chodzi o używanie telefonu w czasie ładowania to tu już nic nie da się robić z telefonem, każde podniesienie telefonu powoduje rozłączenie się kabla, ale to ma też plusy, gdyż nie zwalimy z biurka smarfona gdy niechcący zaczepimy o kabelek. Ja uważam że jest wart zakupu zwłaszcza w tej cenie i daje możliwość ładowania fona w pokrowcu w porównaniu do stacji dokującej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Witam. Chciałbym zamówić sobie taki kabel tylko czytając ten wątek to już nie wiem, który jest odpowiedni, bo niektórzy mówią, że ładuje sporo dłużej, a innym ok. Czy mógłby ktoś wskazać mi skąd dokładnie warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AKI

Sprawdziłem ładowanie na kabelku magnetycznym i na oryginalnym korzystając z oryginalnej ładowarki przy pomocy programu Elixir2.
    Ładowanie na kablu magnetycznym jest w granicach 870mA - 920mA a przy oryginalnym 850mA -940mA, wiec różnica jest prawie nie zauważalna.
    Magnetyczny

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Ok, a który to kabelek, żebym mógł zamówić? :) i tak ładuje telefon w nocy, wiec nie przeszkadza taka różnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

I żadnych problemów z kabelkiem? Spokojnie polecasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi