Skocz do zawartości
FEMS

Kabel magnetyczny do ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem kabelek za 24 zł ten z logo Sony dość gruby ,polecany przez kogoś tu na forum.

Po podpięciu do telefonu włącz się galeria ,po wyłączeniu galerii ładuje.

Przy 94% zapala się zielona dioda ale dalej ładuje aż do 100%.

Dziś po podłączeniu na noc rano było tylko 54 %.

Podłączyłem ten który był od ładowarki w komplecie microusb i ładuje dalej.

Coś z tym kablem jest chyba nie tak.

Miał ktoś taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,też tak miałem jak Ty,dopiero jak kupiłem z tej aukcji Magnetyczny Aluminiowy Kabel USB Sony Xperia Z1 (4609981944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to problemy sie skończyły z ładowaniem-ładuje tak samo jak przez usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ta stacje do niej podpinasz ładowarkę którą dostałeś w zestawie i nią lądujesz także nic baterii się nie dzieje, używam tej stacji już około 2 miesiące , i polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomus

A ja mam taki problem kupiłem kabel magnetyczny za 29zł od mediapart i mini adapter magnetyczny za 30 zł od hqgsm i żaden z nich nie ładuje mojego telefonu. Obydwa te urządzenia przekazuję napięcie takie jak daje ładowarka a tel nie jest ładowany. Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić? Ewentualnie czy w w stację dk31 lub 32 zmieszczę tel w etui od roxifit'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marq13
    Mam ta stacje do niej podpinasz ładowarkę którą dostałeś w zestawie i nią lądujesz także nic baterii się nie dzieje, używam tej stacji już około 2 miesiące , i polecam

Czy ładuje też w normalnym tempie? Bo ja taką tanią stacje postrzegam jak przejściówke z mini usb (tylko że z dodatkową obudową dookoła:D) na złącze magnetyczne- miałem taką tanią przejściówke i ładowała kilkukrotnie dłużej na szczescie nie było problemu ze zwrotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prz3m4s

Na tej aukcji co podałeś link jest napisane cyt ''- Możliwość podłączenia dysku przenośnego, pendriva, klawiatury i innych urządzeń USB.'' Jak to jest możliwe przez gniazdo magnetyczne? Czy to chodzi o to że można podpiąć do telefonu kabel osobno? No ale to trochę bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twny

witam.

Po niepoprawnym połączeniu kabla magnetycznego(odwrotnie) tel. nie chcę się włączyć? ucegliłem telefon?

naprawią to na gwarancji ???

cały problem w tym , że mam zrootowany telefon i nie wiem jak do tego podejdą na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hvdy

Ja kupiłem teoretycznie oryginalny kabel Sony i mam pytanie, czy u Was po podłączeniu kabla trzymając telefon poziomo w dłoni kabelek też się nie trzyma w całości i nie ładuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorszym mankamentem przy użyciu kabla magnetycznego to jego połączenie magnetyczne.

Jak zetka z kablem leżą sobie to jest ok, ale używanie ich w ręku powoduje wysoce prawdopodobne rozłączanie się połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi