Skocz do zawartości
FEMS

Kabel magnetyczny do ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Dixx37

Ref ?

Ktoś odpowie jak to jest z tymi kablami magnetycznymi ?  tylko zamienniki słabej jakości tak kiepsko się trzymają ? czy wszystkie mają to do siebie że telefonu nie da się wziąć do ręki bo kabel wypada ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam kabelek za ok 50zł zamiennik i jestem zadowolony,  trzyma dobrze, podczas ładowania można normalnie używać telefonu i kabelek nie odpada.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dixx37

ja mam kabelek za ok 50zł zamiennik i jestem zadowolony,  trzyma dobrze, podczas ładowania można normalnie używać telefonu i kabelek nie odpada.

A masz gdzieś pudełko jaka "firma" coś co pozwoli kupić identyczny ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam kabelek też nie ma żadnych oznaczeń firmowych, poszedłem do punktu gdzie sprzedają telefony nazywał się " świat GSM " i chciałem dobry kabelek to mi polecił coś ok 50 zł kosztował

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Ja właśnie sobie zamówiłem z Allegro zamiennik. Czekam aż dojdzie, zobaczymy. Jak będzie OK i ktoś będzie chciał to link do aukcji podam.

Ale miałem już wcześniej kilka (nie swoje) do testów i zawsze zbyt mocny ruch odłączał kabelek od telefonu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie sobie zamówiłem z Allegro zamiennik. Czekam aż dojdzie, zobaczymy. Jak będzie OK i ktoś będzie chciał to link do aukcji podam.

Ale miałem już wcześniej kilka (nie swoje) do testów i zawsze zbyt mocny ruch odłączał kabelek od telefonu.

i co z tym kabelkiem,  już przysłali Ci? jak działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Idealnie działa. Okazało się też, że stary co nie działał też działa. Myślę, że jak fonik w w-support był (zaślepka do wymiany i problem z jackiem) to po otwarciu musieli coś zrobić, bo nie wierzę, żeby od tak zaczęło działać akurat po wizycie u nich.

A sam kabelek polecam wyjazdowo albo jak się nie ma stacji dokującej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello, mam pytanie a raczej problem.. Otóż z 2 tyg po zakupie Z1 dokupiłem kabel magnetyczny do ładowania. Przez ok. następne 2 tyg ładowało w miare normalnym czasie a potem to już z 6h ładowało.. Pomyślałem że to wina kabla więc wymieniłem i od innego allegrowicza kupiłem ale problem ten sam. Sprawdziłem aplikacją ładowanie to waha się od 50-200mA. Czy to jest wina drugiego wadliwego kabla i pecha czy możliwe że było przepięcie na płycie głównej i coś ten port się popsuł? Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ładujesz oryginalnym kablem to musi coś być nie tak ze złączem, a jeżeli ładujesz chińskim to bardzo możliwe, że jakość kabla jest niewystarczająca. Jak nie chcesz kupować od razu oryginalnego to podejdź do jakiegoś punktu najlepiej Sony Center i sprawdź u sprzedawcy. Ja ładuje ze stacji dokującej, którą dokupiłem po pół roku użytkowania Z1 i już kawał czasu mi się spisuje bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi