Skocz do zawartości
maneq

kupno etui

Rekomendowane odpowiedzi

maneq

Witam.Czy dopasowal ktos juz jakies etui typu Crystal case lub silikonowe od jakiegos innego telefonu ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopasowałem z Myphone Next-S ,dostępne w Saturnie, cena 30zł. Wyciąłem kilka otworów i jest git :)

Poniżej zdjęcia:

post-298913-14255743141_thumb.jpg

post-298913-1425574314049_thumb.jpg

post-298913-14255743141467_thumb.jpg

post-298913-14255743143827_thumb.jpg

post-298913-14255743144195_thumb.jpg

Edytowane przez Sphinxxx
Nie cytujemy poprzedzającego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grims

Witam, od pewnego czasu poszukuję etui takiego z klapką do tego modelu ale nic takiego nie ma.Więc wie ktoś jaki model jest zbliżony do tego żeby dobrać coś na niego? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam silikon od samsunga S3 brakowało dziurki na flasha, guzik on/off oraz ładowarkę. Głośniczek 85% głośności ;D i kamera pasują jak ulał. W markecie widziałem że HUAEI G 510 ma identyczne wymiary. Pamiętam że któreś LG też w miarę pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzałem plecki z klapką od S3 i widzę w nich potencjał wszytko ładnie weszło i sie trzymało, nie było tylko dojścia do ładowarki i guzika on-off.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grims

Czyli ewentualnie można by było wyciąć te 2 otwory. Dobra dzięki, zobaczymy co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

I jak tam udało się komuś dopasować etui typu flip-cover do Expi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam prosze mi powiedziec czy jest juz jakies etui na naszego EXPI ( chodzi mi o silikonowe plecki) ?? zakupiłem ostation z samsunka s3 i wogole nie pasowało... jesli ktos dobrał jakies etui na tył naszego telefonu z innego modelu prosze dac znac:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wam :) zakupiłam sobie expi 1050 i wie ktoś jaka obudowa silikonowa albo gumowa pasowałaby z innego telefonu do tego fona? Za odp dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi