Skocz do zawartości
Polska_WTF

Kupno GNexa, wciąż opłacalny?

Rekomendowane odpowiedzi

miałem nowego LG L7 II, zmieniłem na używanego Galaxy Nexusa i jestem bardzo zadowolony, niebo a ziemia, nie tej klasy telefon, dużo szybszy, ekran dużo ładniejszy, dużo więcej pamięci wewnętrznej, jedynie bateria słabsza i może aparat, ale ogólnie to nie tej klasy telefon, jak na swoje lata taki nexus miło zaskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że GN nadal dzięki społeczności działa i ma się dobrze bo jest rozwijany.

Dla mnie wizualnie to jeden z ciekawszych telefonów swego czasu.

A i w użytkowaniu nie było problemu nigdy.

Jak znajdziesz w dobrym stanie to śmiało bierz i się ciesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mówicie, że lepiej sobie go zostawić ?:P

Przesiadłem się właśnie na LG G3 i zastanawiałem nad sprzedażą GNexa, ale może lepiej sobie go zostawić w zapasie...

Ogólnie brakowało mi telefonu z takim prostym wyglądem i bez klawiszy z przodu obudowy, dlatego dopiero LG G3 mnie skusił :D

Odnosnie samego GNexa, to miałem go od dnia premiery i jestem mega zadowolony :P Nie jedno u mnie przeszedł :P Jeśli chodzi o baterię, to polecam oryginalną powiększoną batgerie od samsunga, plus plecki. Trochę pogrubia telefon, ale o wiele dłużej wytrzymuje bez ładowania :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stream

Teraz już nie opłaca się kupować Galaxy Nexusa.

+ fantastyczna bryła i ogólny wygląd, elegancka tafla szkła z przodu bez żadnych napisów i przycisków, tył również jest super

+ idealnie leży w dłoni, wzorowa ergonomia (przyciski od głośności i od włączania/wyłączania)

+ bardzo proste modyfikacje oprogramowania (fastboot i wiersz poleceń, nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne, bez żadnych toolkitów, Odinów i innego graficznego UI, prostota rządzi)

+ wsparcie społeczności (na XDA-Developers znajdzie się mnóstwo świeżych ROMów)

+ wystarczający procesor i układ graficzny do codziennych zadań (rozmowy, SMS, poczta, internet, nawigacja, zdecydowana większość gier i aplikacji - nie trafiłem jeszcze na aplikację/grę, która by nie ruszyła lub zacinałaby się na moim Nexusie)

- stosunkowo mała bateria (1750 mAh)

- SOC TI OMAP 4460 (z tego co wiem Texas Instruments wycofał się z rynku procesorów mobilnych i nie ma sterowników dla Androida 4.4)

- słaby aparat (w porównaniu do dzisiejszych flagowców i średniej półki)

- słaby głośnik (ten od mediów - jest dosyć cichy i produkuje słaby dźwięk w porównaniu do np. Galaxy S3)

- przeciętny dźwięk z dziurki słuchawkowej (niestety nie uświadczymy w Nexusie wypasionego DAC np. Wolfson jak w Galaxy S1, S3, S4, S5)

Ja mam Nexusa już ponad 2 lata.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zewi

Mam możliwość kupić go za ok 200 zł od znajomego w dobrym stanie.Opłaca się? Telefon głównie do fejsa,snapa i zabawy systemami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda nie mam gienka ale to doczego potrzebujesz smarta on ci w zupełności wystarczy. To jest czysty android ktory nie zamula po czasie (wiem sam mam nexusa ale 5)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupowac. Mialem tego fona kochalem ten model jednak w 2016 uslugi (fb, yt) tak sie rozrosly ze niestety nie idzie tak starych modeli uzywac.

Wysłane z S6 Edge+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi