Skocz do zawartości
Igorius

Android 4.4 KitKat dla LG G Pad

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyglądu KitKata, ten panel z przyciskami wstecz/home da się ustawić aby był biały? Mógłby ktoś wstawić screena, jak wygląda rozwinięta belka powiadomień z przyciskami funkcyjnymi? Jeszcze jedno, czy rzeczywiście czas pracy na baterii jest krótszy na KitKacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Dla mnie nie ma różnicy.

Aktualnie zleciało mi 2% w ciągu 9h przy włączonym wifi pójście do szkoły i spowrotem. Oczywiście tabletu nie używałem, a wifi nieraz rozłączało się - słaby sygnał w nie jednym miejscu.

A wczoraj na przykład ekran włączony był ~3h40m i było jeszcze ponad 40%. Oczywiście wszystko zależy od używania, ale na pewno nie ma mocnejszego użycia baterii bo było by to widać od razu. Oczywiście póki co poprawy też nie widać.

Tak, można zmienić na biały.

vu5e6epa.jpg

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Ja również nie odczułem różnicy w pracy baterii.. przez noc bateria była w stanie spoczynku nic nie spadła choc nie sprawdzałem tego na poprzedniej wersji systemu to na 4.4 zero spadku od 23 do 9 rano przy włączonym wifi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam za odpowiedzi. W takim razie uruchamiam aktualizację przez OTA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xgreg

Warto przechodzic ze slima czy cyjana na stock?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Szczerze to chyba nie. Jeśli nie są Ci potrzebne aplikacje od LG, takie jak pilot, lub QSside to nie ma tutaj czegoś innego niż w CMie czy Slimie. Ja osobiście już nie zmieniam bo nigdy nie jestem zadowolony ze zmian. Zostaje przy stocku i mam spokój.

Teraz to już tylko wygląd pozostaje do wyboru pomiędzy systemami choć Slim może mieć więcej funkcji.

@edit:

Właśnie mam 8% baterii i 5h23m na ekranie. Czyli klasycznie jak dla mnie. Oczywiście jak bym chciał to bym zjechał baterie w ciągu 3h, ale po co? :)

I oczywiście nie ma co narzekać. Używałem gorsze urządzenia, które jeszcze krócej trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Chyba uwaliłem swojego LGP.. Przeglądając internet natknąłem się na taki artykuł: <ciaaaaach>

W opcjach programistycznych przestawiłem czas pracy z dalvik na art wyskoczyła notka że taka operacja może powodować jakieś tam problemy ale mimo to kliknolem okey. Tablet się zrestartował przemielił jakieś ponad 200 aplikacji po czym pojawiło się okno z notka "Android się aktualizuje - Uruchamianie aplikacji".. Trwa to już ponad godzinę i nic.. Co tu robić dalej?

Wyłączenie i włączenie nic nie daje, efekt jest taki sam..

Czy pozostaje mi tylko postawienie systemu na nowo według tego poradnika? http://forum.android.com.pl/f1182/v500-powra-t-do-oryginalnego-systemu-lg-g-pad-8-3-a-402159/

@edit:

Dobra problem rozwiązany.. zauważyłem że podczas dłuższego przyciśnięcia klawisza głośności na środku uruchamia się ta apka do rysowania Quick Memo. Zacząłem coś tam bazgrać i spróbowałem to zapisać. Pojawił mi się czarny ekran, zapaliły przyciski funkcyjne jak i górna belka a co za tym idzie mogłem ją rozwinąć i dostać się do ustawień tabletu. O dziwo udało mi się w nie wejść i zmienić w opcjach programistycznych ten cały czas pracy z ART z powrotem na Dalvik. Dalej proces przebiegł analogicznie jak za pierwszym razem tyle tylko że Tablet po przemieleniu tych ponad 200 apek uruchomił się od razu i wszystko śmiga trzy godziny temu :)

Ogólnie przemielenie tych apek w obu przypadkach trwało około 5 minut natomiast samo uruchamianie aplikacji za drugim razem po przejściu z art z powrotem na dalvik kilka sekund.

Nie wiem być może za pierwszym razem był to jakiś błąd ale na razie nie mam ochoty sprawdzać tego ponownie..

Edytowane przez Miły
    Usunięto link do konkurencyjnego portalu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie z tego co zaobserwowałem po aktualizacji to oprócz zmian w grafice górnej belki i delikatnie większej płynności (zwłaszcza jak kilka apek w tle lata) nie zauważyłem. Natomiast co dziwnego się dzieje na KK to to że wywala mi Dark Avenger'a a;(, ale być może jest to wina gierki a nie KitKata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

czy zauważyliście może po aktualizacji jakieś problemy z odtwarzaniem plików wideo?

Przed aktualizacją wszystko elegancko hulało, po aktualizacji softu zaczęły się jakieś dziwne przycinki obrazu. Trwa to 2-3 sekundy (sam obraz, dźwięk idzie normalnie) po czym rusza dalej.

Aktualizacja samej defaultowej aplikacji do odtwarzania nic nie zmieniła (może minimalnie).

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, u mnie też zaobserwowałem to zjawisko, nie występuje ono na wszystkich typach plików, ale zdarza się dość często. Nie próbowałem zmieniać Playera ale może na MXPlayer nie byłoby problemów,warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi