Skocz do zawartości
Igorius

Android 4.4 KitKat dla LG G Pad

Rekomendowane odpowiedzi

mziel

Czy dla V500 jest dostępny soft 20b? LG PC Suite raz powiedział, że jest nowy soft, potem się zaktualizował (LG PC S.) i po ponownym uruchomieniu twierdzi, że soft jest aktualny (20b).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

A masz b zainstalowane? Bo ja ciągle mam a i zero aktualizacji chociaż na xda jest już kilka postów o b.

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mziel

Nie wiem jak to wyszło ale oczywiście pcs mówił, że aktualne 20a a nie b. Sorka...

Generalnie chodziło mi o to, że pokazał B na moment jako dostępny.

Mając 20a zainstalowałem ioroot, twrp i potem 20b GB + EU. Na końcu dałem aickernel z powerupami - no jest różnica w poziomie gamma.

Jak dałem aickernel na 20a, to np. przy scrollowaniu obrazków widać było glitche. Na 20b jest czysto.

Edytowane przez mziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Istnieje ewentualna mozliwosc downgrade'u? Jak tak to skad sie pobiera rom?

2. Czy jest sposob na roota na 4.4?

3. Jak oddawaliscie tabkety na gwar, a wczesniej wygrywaliscie modyfikowane romy, to serwis uznawal gwar?

Wysyłane z mojego LG-V500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

@up

1. Możesz wgrać na nowo system przez LG Mobile Support Tools>dodatkowe funkcje>Awaryjne odzyskiwanie systemu.

2. Tak możesz zrobić root-a.

3. Serwis nie uzna gwarancji, musi być oryginalne oprogramowanie

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Teoretycznie jeśli zmiana systemu nie przyczyniła się do awarii tabletu, a ten zmieniony system nadal jest wgrany, to mogą Ci naprawić. Rzadko robią problemy, najwyżej jeśli na siłę nie chcą czegoś naprawić.

A jeśli wrócisz do oryginalnego romu to nie będzie śladu, że coś robiłeś - więc w tym momencie bez problemu przyjmują. Oddawałem tablet, który modyfikowałem, ale przed wysłaniem wróciłem do stocka. Wszystko przeszło raz dwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwazacie, ze warto aktualizowac do 4.4? Lg dalo cos czego nie bylo na 4.2 lub poprawila sie wydajnosc systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

V20d z knock code jest już dostępne w Polsce po OTA, właśnie aktualizuję, ciekawe czy problemy z odtwarzaniem filmów tez poprawili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xadam4

I jak aktualizacja? Ja wlasnie dostalem i zastanawiam sie czy aktualizowac. I pytanko. Po update traci sie roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Możliwe, że nie dasz rady zaktualizować systemu w ogóle, ale możesz spróbować.

Co do aktualizacji to teoretycznie tylko knock code dali, ale są poprawki w systemie. Np. teraz jak wejdziesz w aktualizacje i wyjdziesz, to w powiadomieniach nie ma już informacji, że ta aplikacja jest uruchomiona. Ta poprawka mnie ucieszyła bo zawsze musiałem wymusić zamknięcie (oczywiście chodzi o kitkata). Następna rzecz to informacja kiedy był ostatnio aktualizowany system. Wcześniej zawsze było napisane, że nie sprawdzono czy nie zaktualizowany i pisało aby sprawdzić - ale tak wiecznie było.

Nic więcej nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi